Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krásnohorská Dlhá Lúka

V meste Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krásnohorská Dlhá Lúka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krásnohorská Dlhá Lúka

Penzión VIAN

9,5

Penzión VIAN

Ubytovanie (Penzión) Penzión VIAN. Penzión VIAN sa nachádza v obci Krásnohorská Dlhá Lúka. Počas pobytu môžete využívať úschovňu lyží, ako aj príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Penzión VIAN sa nachádza v meste Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión VIAN má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzión VIAN momentálne evidujeme 22 recenzií.

Penzión Anika

9,5

Penzión Anika

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Anika. Penzión Anika sa nachádza v obci Krásnohorská Dlhá Lúka na okraji Národného parku Slovenský Kras, 8 km od mesta Rožňava. Ubytovanie Penzión Anika sa nachádza v meste Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Anika má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Penzión Anika momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion Zuzka

8,3

Penzion Zuzka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Zuzka. Penzión Zuzka sa nachádza v Krásnohorskej Dlhej Lúke a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Zuzka sa nachádza v meste Krásnohorská Dlhá Lúka (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzion Zuzka má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzion Zuzka momentálne evidujeme 30 recenzií.

Ubytovanie v meste Krásnohorská Dlhá Lúka

Mesto Krásnohorská Dlhá Lúka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Krásnohorská Dlhá Lúka.