Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kremena

V meste Kremena (Chorvátsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kremena

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kremena

Villa Pax Maris

10

Villa Pax Maris

Ubytovanie (Vila) Villa Pax Maris. Located close to the beach, about 8 km from Klek, the secluded Villa Pax Maris offers a spacious sun terrace with an outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Pax Maris sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 402 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dragi

Villa Dragi

Ubytovanie (Vila) Villa Dragi. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Dragi is set in Klek. Ubytovanie Villa Dragi sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kremena

One-Bedroom Apartment in Kremena

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kremena. One-Bedroom Apartment in Kremena is set in Klek and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kremena sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Bonita

Vila Bonita

Ubytovanie (Vila) Vila Bonita. Situated in Klek, Vila Bonita features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Vila Bonita sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kameni dvori

Villa Kameni dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Kameni dvori. Ubytovacie zariadenie Villa Kameni dvori sa nachádza v obci Klek a ponúka záhradu, vonkajší bazén a má výhľad na bazén. Ubytovanie Villa Kameni dvori sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kremena *XLI *

Apartment Kremena *XLI *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kremena *XLI *. Located in Klek in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Kremena *XLI * is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Kremena *XLI * sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kremena 72 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Kremena 72 with Outdoor Swimmingpool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kremena 72 with Outdoor Swimmingpool. Set in Klek, Holiday home Kremena 72 with Outdoor Swimmingpool features accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Holiday home Kremena 72 with Outdoor Swimmingpool sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dragi, villa with pool and big terrace, sea view, peacfully and quite

Villa Dragi, villa with pool and big terrace, sea view, peacfully and quite

Ubytovanie (Vila) Villa Dragi, villa with pool and big terrace, sea view, peacfully and quite. Boasting a garden and a terrace, Villa Dragi, villa with pool and big terrace, sea view, peacfully and quite features accommodation in Kremena with free... Ubytovanie Villa Dragi, villa with pool and big terrace, sea view, peacfully and quite sa nachádza v meste Kremena (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kremena

Mesto Kremena sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Kremena.