Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Křemže

V meste Křemže (Česká republika) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Křemže

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Křemže

Hamr Divci Kamen

9,6

Hamr Divci Kamen

Ubytovanie (Hostinec) Hamr Divci Kamen. Ubytovanie Hamr Divci Kamen sa nachádza v obci Křemže a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Priamo na mieste nájdete... Ubytovanie Hamr Divci Kamen sa nachádza v meste Křemže (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hamr Divci Kamen má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hostinec Hamr Divci Kamen momentálne evidujeme 27 recenzií.

Ubytování u Hořejších na statku

9,4

Ubytování u Hořejších na statku

Ubytovanie (Farma) Ubytování u Hořejších na statku. Set in Křemže, 37 km from Guglwald, Ubytování u Hořejších na statku offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Ubytování u Hořejších na statku sa nachádza v meste Křemže (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování u Hořejších na statku má celkové hodnotenie 9,4. Pre Farma Ubytování u Hořejších na statku momentálne evidujeme 73 recenzií.

Four-Bedroom Holiday Home in Kremze

Four-Bedroom Holiday Home in Kremze

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Kremze. Located in Křemže in the South Bohemia region, Four-Bedroom Holiday Home in Kremze is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Kremze sa nachádza v meste Křemže (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Four-Bedroom Holiday Home in Kremze nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Schwarzenberská myslivna Jaronín

Schwarzenberská myslivna Jaronín

Ubytovanie (Vila) Schwarzenberská myslivna Jaronín. Schwarzenberská myslivna Jaronín is situated in Křemže and offers a shared lounge and a spa and wellness centre. Ubytovanie Schwarzenberská myslivna Jaronín sa nachádza v meste Křemže (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 274 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rozboudovec

Rozboudovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rozboudovec. Rozboudovec is set in Křemže. The property has garden views and is 37 km from Guglwald. Ubytovanie Rozboudovec sa nachádza v meste Křemže (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Rozboudovec nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Villa- Caba

Villa- Caba

Ubytovanie (Vila) Villa- Caba. Located in Křemže in the South Bohemia region, Villa- Caba features a balcony. Ubytovanie Villa- Caba sa nachádza v meste Křemže (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old house in Forest

Old house in Forest

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Old house in Forest. Set in Křemže, Old house in Forest offers accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytovanie Old house in Forest sa nachádza v meste Křemže (Česko - Juhočeský kraj).

Vila Caba

Vila Caba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Caba. Located in Křemže, 200 metres from the pond, Vila Caba offers a garden with an outdoor pool and a trampoline. Free WiFi is available. Ubytovanie Vila Caba sa nachádza v meste Křemže (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Vila Caba nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Křemže

Mesto Křemže sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Křemže.