Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Križ

V meste Križ (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Križ

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Križ

Villa Noa

7,6

Villa Noa

Ubytovanie (Penzión) Villa Noa. Vila Noa s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a s bezplatným parkovaním sa nachádza len 3 km od najbližšieho prístupu k diaľnici E70. Ubytovanie Villa Noa sa nachádza v meste Križ (Chorvátsko - Zagreb County).

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb. Set in Križ, Croatian Haven offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Croatian Haven, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb sa nachádza v meste Križ (Chorvátsko - Zagreb County).

Croatian Peace, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

Croatian Peace, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb

Ubytovanie (Apartmán) Croatian Peace, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb. Tento apartmán sa nachádza v meste Križ a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Mesto Záhreb je vzdialené 49 km. Ubytovanie Croatian Peace, beautiful rural hideaway with private pool close to Zagreb sa nachádza v meste Križ (Chorvátsko - Zagreb County).

Ubytovanie v meste Križ

Mesto Križ sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Križ.