Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Križevci

V meste Križevci (Chorvátsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Križevci

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Križevci

Florek & Florica Apartment

9,8

Florek & Florica Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Florek & Florica Apartment. Ubytovanie Florek & Florica Apartment sa nachádza v meste Križevci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Florek & Florica Apartment sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seoski turizam Rakić

9,7

Seoski turizam Rakić

Ubytovanie (Apartmány) Seoski turizam Rakić. Set in Križevci, Seoski turizam Rakić offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Seoski turizam Rakić sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Kapetanova Kuća

9,5

Guest House Kapetanova Kuća

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kapetanova Kuća. Located in Križevci, Guest House Kapetanova Kuća features free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Guest House Kapetanova Kuća sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Krizevci

8,6

Apartments & Rooms Krizevci

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Krizevci. Apartments & Rooms Križevci is situated in a complex property including a bar, a restaurant and a shop. Ubytovanie Apartments & Rooms Krizevci sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Florek & Florica Room001

Florek & Florica Room001

Ubytovanie (Penzión) Florek & Florica Room001. Florek & Florica Room001 offers accommodation in Križevci. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytovanie Florek & Florica Room001 sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 13

Apartman 13

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 13. Apartmán 13 sa nachádza v obci Križevci. Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman 13 sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TP Apartman

TP Apartman

Ubytovanie (Apartmán) TP Apartman. TP Apartman is situated in Križevci and offers a restaurant. The property is 35 km from Varaždin, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie TP Apartman sa nachádza v meste Križevci (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Križevci

Mesto Križevci sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Križevci.