Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krnjaloža

V meste Krnjaloža (Chorvátsko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krnjaloža

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krnjaloža

Holiday home Golubovo I

Holiday home Golubovo I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Golubovo I. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Golubovo I is situated in Krnjaloža. Ubytovanie Holiday home Golubovo I sa nachádza v meste Krnjaloža (Chorvátsko - Istria).

Holiday home St.Golubovo V

Holiday home St.Golubovo V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home St.Golubovo V. Featuring a private pool and sea views, Holiday home St.Golubovo V is set in Krnjaloža. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytovanie Holiday home St.Golubovo V sa nachádza v meste Krnjaloža (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Golubovo III

Holiday home Golubovo III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Golubovo III. Set in Krnjaloža, Holiday home Golubovo III provides accommodation with a private pool. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Holiday home Golubovo III sa nachádza v meste Krnjaloža (Chorvátsko - Istria).

Holiday home Golubovo Croatia

Holiday home Golubovo Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Golubovo Croatia. Situated in Krnjaloža in the Istria region, Holiday home Golubovo Croatia is a 5-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Holiday home Golubovo Croatia sa nachádza v meste Krnjaloža (Chorvátsko - Istria).

Ubytovanie v meste Krnjaloža

Mesto Krnjaloža sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Krnjaloža.