Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kroměříž

V meste Kroměříž (Česká republika) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kroměříž

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kroměříž

Apartmány Velké náměstí

9,8

Apartmány Velké náměstí

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Velké náměstí. Apartmány Velké náměstí s výhľadom na mesto sa nachádzajú v Kroměříži a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Velké náměstí sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány Velké náměstí má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Apartmány Velké náměstí momentálne evidujeme 12 recenzií.

Tarani

9,8

Tarani

Ubytovanie (Apartmán) Tarani. Tarani is located in Kroměříž. The accommodation is 34 km from Uherské Hradiště. Ubytovanie Tarani sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Tarani má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Tarani momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ranč Milovice

9,7

Ranč Milovice

Ubytovanie (Penzión) Ranč Milovice. Ranč Milovice in Kroměříž has a garden and a terrace. The guest house features family rooms. Ubytovanie Ranč Milovice sa nachádza v meste Kroměříž (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytování U Svobodů

9,5

Ubytování U Svobodů

Ubytovanie (Privát) Ubytování U Svobodů. Ubytování U Svobodů is situated in Kroměříž. The accommodation is 46 km from Luhačovice, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Ubytování U Svobodů sa nachádza v meste Kroměříž (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Harmony Medical & Wellness

9,4

Hotel Harmony Medical & Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Harmony Medical & Wellness. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza na okraji mesta Kroměříž v pokojnej oblasti, 2,5 km od centra mesta a ponúka kúpeľné a wellness centrum so soláriom,... Ubytovanie Hotel Harmony Medical & Wellness sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Harmony Medical & Wellness má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel Hotel Harmony Medical & Wellness momentálne evidujeme 352 recenzií.

Penzion U Kubesa - Adults Only

9,4

Penzion U Kubesa - Adults Only

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Kubesa - Adults Only. Certifikovaný penzión U Kubeša bol kompletne zrenovovaný na jeseň roku 2015. Ubytovanie Penzion U Kubesa - Adults Only sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion U Kubesa - Adults Only má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion U Kubesa - Adults Only momentálne evidujeme 589 recenzií.

Hotel Purkmistr

9,1

Hotel Purkmistr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Purkmistr. Hotel Purkmistr sídli v budove zo 16. storočia, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2007. Ubytovanie Hotel Purkmistr sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Purkmistr má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Purkmistr momentálne evidujeme 479 recenzií.

Apartment Jewish

9,1

Apartment Jewish

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jewish. Apartmán Jewish v Kroměříži ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Jewish sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartment Jewish má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Apartment Jewish momentálne evidujeme 100 recenzií.

Hotel Octarna

9

Hotel Octarna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Octarna. Tento hotel sa nachádza niekoľko metrov od historického centra Kroměříža a ponúka vám wellness centrum, vonkajší bazén, reštauráciu s terasou a krásne... Ubytovanie Hotel Octarna sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Octarna má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Octarna momentálne evidujeme 366 recenzií.

La Fresca

8,9

La Fresca

Ubytovanie (Hotel) La Fresca. Hotel La Fresca so secesným interiérom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sídli v centre Kroměříža. Ubytovanie La Fresca sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie La Fresca má celkové hodnotenie 8,9. Pre Hotel La Fresca momentálne evidujeme 527 recenzií.

Penzion Menšík

8,9

Penzion Menšík

Ubytovanie (Penzión) Penzion Menšík. Penzión Menšík sa nachádza v historickom centre Kroměříža, 50 metrov od Podzámeckej záhrady. Môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Menšík sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Menšík má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Penzion Menšík momentálne evidujeme 455 recenzií.

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

8,8

Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž

Ubytovanie (Penzión) Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž. Hotel a reštaurácia Excellent Kroměříž sa nachádza v centre historického mesta Kroměříž. Ubytovanie Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Hotel a Restaurant Excellent Kroměříž momentálne evidujeme 509 recenzií.

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

8,7

Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion

Ubytovanie (Penzión) Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion. Trojhviezdičkový hotel a penzión Černý Orel - Pivovar sa nachádza v historickom centre mesta Kroměříž, len 200 metrov od Arcibiskupského zámku Kroměříž a... Ubytovanie Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Černý Orel – Pivovar, Hotel, Penzion momentálne evidujeme 410 recenzií.

Penzion Kroměříž

8,7

Penzion Kroměříž

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Kroměříž. Penzion Kroměříž sa nachádza v meste Kroměříž, 34 km od mesta Uherské Hradiště. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Kroměříž sa nachádza v meste Kroměříž (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion a Vinoteka Hrozen

8,7

Penzion a Vinoteka Hrozen

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Vinoteka Hrozen. Penzion a Vinoteka Hrozen sa nachádza na pokojnom mieste v centre mesta Kroměříž a ponúka tradične zariadené izby so satelitnou TV, bezplatným Wi-Fi a s... Ubytovanie Penzion a Vinoteka Hrozen sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion a Vinoteka Hrozen má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion a Vinoteka Hrozen momentálne evidujeme 341 recenzií.

Hotel Hvězda

8,7

Hotel Hvězda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hvězda. Hotel Hvězda sa nachádza v meste Kroměříž a má spoločenskú miestnosť. Tento 2-hviezdičkový hotel má službu nonstop recepcie a službu organizácie výletov. Ubytovanie Hotel Hvězda sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Hvězda má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Hvězda momentálne evidujeme 267 recenzií.

Apartments Kroměříž

8,6

Apartments Kroměříž

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kroměříž. Ubytovanie Apartments Kroměříž sa nachádza v Kroměříži. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Apartments Kroměříž sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartments Kroměříž má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmány Apartments Kroměříž momentálne evidujeme 125 recenzií.

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

8,6

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Ubytovanie (Hotel) Hotel a hostel U Zlatého kohouta. Hotel a hostel U Zlateho kohouta sa nachádza pri hlavnom námestí v Kroměříži. Ponúka vám moderné ubytovanie a výhodnú polohu. Ubytovanie Hotel a hostel U Zlatého kohouta sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel a hostel U Zlatého kohouta má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Hotel a hostel U Zlatého kohouta momentálne evidujeme 483 recenzií.

Hotel Bouček

8,5

Hotel Bouček

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bouček. Hotel Bouček sa nachádza na hlavnom námestí v Kroměříži a ponúka izby s výhľadom na arcibiskupský palác, ktorý je zapísaný na zozname svetového dedičstva... Ubytovanie Hotel Bouček sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Bouček má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Bouček momentálne evidujeme 241 recenzií.

Penzion Karolinka

8,4

Penzion Karolinka

Ubytovanie (Penzión) Penzion Karolinka. Penzión Karolinka sa nachádza v meste Kroměříž. Ponúka záhradu, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Izby v penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion Karolinka sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Karolinka má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Karolinka momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion Malý Val

8,2

Penzion Malý Val

Ubytovanie (Penzión) Penzion Malý Val. Penzión Malý Val sa nachádza v Kroměříži, hneď vedľa zámku a 10 minút chôdze od kvetinovej záhrady. Ubytovanie Penzion Malý Val sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Malý Val má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzion Malý Val momentálne evidujeme 279 recenzií.

Ubytování RD Oskol

8

Ubytování RD Oskol

Ubytovanie (Privát) Ubytování RD Oskol. Located in Kroměříž in the Zlin region, Ubytování RD Oskol provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ubytování RD Oskol sa nachádza v meste Kroměříž (Česko - Zlínsky kraj).

Bezměrovský dvůr Kroměříž

7,9

Bezměrovský dvůr Kroměříž

Ubytovanie (Hotel) Bezměrovský dvůr Kroměříž. Hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž sa nachádza v meste Kroměříž a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie Bezměrovský dvůr Kroměříž sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Bezměrovský dvůr Kroměříž má celkové hodnotenie 7,9. Pre Hotel Bezměrovský dvůr Kroměříž momentálne evidujeme 223 recenzií.

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

7,9

Penzion a Restaurace Na Jízdárně

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Na Jízdárně. Penzion a Restaurace Na Jízdárně sa nachádza v Kroměříži, 34 km od Olomouca a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion a Restaurace Na Jízdárně sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion a Restaurace Na Jízdárně má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion a Restaurace Na Jízdárně momentálne evidujeme 218 recenzií.

Ranč Kostelany

7,9

Ranč Kostelany

Ubytovanie (Hotel) Ranč Kostelany. Originálny hotel Ranč Kostelany je situovaný v krásnej chránenej prírodnej oblasti pohoria Chřiby. Ubytovanie Ranč Kostelany sa nachádza v meste Kroměříž (Česko - Zlínsky kraj).

Hostel U Zlatého kohouta

Hostel U Zlatého kohouta

Ubytovanie (Hostel) Hostel U Zlatého kohouta. Hostel U Zlatého kohouta has a restaurant, bar and shared lounge in Kroměříž. Ubytovanie Hostel U Zlatého kohouta sa nachádza v meste Kroměříž (Česko - Zlínsky kraj).

Domek

Domek

Ubytovanie (Hotel) Domek. Situated in Kroměříž, Domek has a seasonal outdoor swimming pool, massage services and free WiFi. Ubytovanie Domek sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Hotel Domek nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

prázdninový domeček Zlámanka

prázdninový domeček Zlámanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) prázdninový domeček Zlámanka. Prázdninový domeček Zlámanka is situated in Kroměříž. The accommodation is 26 km from Uherské Hradiště. Ubytovanie prázdninový domeček Zlámanka sa nachádza v meste Kroměříž (Česká republika - Zlínsky kraj). Pre Dovolenkový dom prázdninový domeček Zlámanka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kroměříž

Mesto Kroměříž sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Kroměříž.