Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krompachy

V meste Krompachy (Slovensko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krompachy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krompachy

Chalupy EFENDY

10

Chalupy EFENDY

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupy EFENDY. Chalupy EFENDY sa nachádzajú v obci Krompachy, 1,1 km od lyžiarskeho strediska Krompachy - Plejsy a 12 km od gotického kostola Žehra. Ubytovanie Chalupy EFENDY sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chalupy EFENDY má celkové hodnotenie 10. Pre Dovolenkové domy Chalupy EFENDY momentálne evidujeme 5 recenzií.

Ubytovanie v súkromí Krompachy

8,6

Ubytovanie v súkromí Krompachy

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie v súkromí Krompachy. Ubytovanie v súkromí Krompachy je súkromné ubytovanie na okraji mesta Krompachy, 450 metrov od lyžiarskeho strediska Plejsy. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Krompachy sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Krompachy má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Ubytovanie v súkromí Krompachy momentálne evidujeme 80 recenzií.

chata Energetik

8,4

chata Energetik

Ubytovanie (Penzión) chata Energetik. Chata Energetik sa nachádza v Krompachoch, 1,6 km od lyžiarskeho strediska Krompachy-Plejsy. Ubytovanie chata Energetik sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie chata Energetik má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión chata Energetik momentálne evidujeme 6 recenzií.

Penzión Plejsy

8,2

Penzión Plejsy

Ubytovanie (Penzión) Penzión Plejsy. Penzión Plejsy sa nachádza v Krompachoch, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Plejsy. Ubytovanie Penzión Plejsy sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Plejsy má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Penzión Plejsy momentálne evidujeme 39 recenzií.

Piller Kaštieľ

7,7

Piller Kaštieľ

Ubytovanie (Penzión) Piller Kaštieľ. Ubytovanie Piller Kaštieľ sa nachádza v obci Krompachy, necelých 400 metrov od lyžiarskeho strediska Krompachy - Plejsy. Ubytovanie Piller Kaštieľ sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Piller Kaštieľ má celkové hodnotenie 7,7. Pre Penzión Piller Kaštieľ momentálne evidujeme 47 recenzií.

Hotel Plejsy

7,1

Hotel Plejsy

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plejsy. Hotel Plejsy sa nachádza v Krompachoch v centre Spiša, len 50 metrov od zjazdoviek lyžiarskeho strediska Plejsy. Ubytovanie Hotel Plejsy sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Plejsy má celkové hodnotenie 7,1. Pre Hotel Hotel Plejsy momentálne evidujeme 16 recenzií.

Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy

Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy. Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy in Krompachy features accommodation with free WiFi, 1. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom Five-Bedroom Holiday Home in Krompachy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

One-Bedroom Holiday Home in Krompachy

One-Bedroom Holiday Home in Krompachy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Krompachy. Located in Krompachy, 1.1 km from Krompachy - Plejsy and 12 km from Gothic Church Zehra, One-Bedroom Holiday Home in Krompachy offers free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Krompachy sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj). Pre Dovolenkový dom One-Bedroom Holiday Home in Krompachy nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Boutique apartmán

Boutique apartmán

Ubytovanie Boutique apartmán. Boutique apartmán is situated in Krompachy, 15 km from Spis Castle, 33 km from Kojsovska Hola, and 48 km from Cathedral of St. Elizabeth. Ubytovanie Boutique apartmán sa nachádza v meste Krompachy (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v meste Krompachy

Mesto Krompachy sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Krompachy.