Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krpacovo

V meste Krpacovo (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krpacovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krpacovo

Hotel Polianka

9,1

Hotel Polianka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polianka. Hotel Polianka sa nachádza v obci Krpáčovo. Je obklopený Národným parkom Nízke Tatry a ponúka vonkajší bazén, reštauráciu, bar, terasu, gril a detské... Ubytovanie Hotel Polianka sa nachádza v meste Krpacovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Polianka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Hotel Polianka momentálne evidujeme 108 recenzií.

Hotel Krpáčovo

7,6

Hotel Krpáčovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krpáčovo. Hotel Krpáčovo v Krpáčove ponúka 1-hviezdičkové ubytovanie s priamym prístupom na zjazdovky, tenisový kurt a fitnescentrum. Ubytovanie Hotel Krpáčovo sa nachádza v meste Krpacovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Krpáčovo

Chata Krpáčovo

Ubytovanie (Horská chata) Chata Krpáčovo. Chata Krpáčovo sa nachádza v obci Krpáčovo v Banskobystrickom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Chata Krpáčovo sa nachádza v meste Krpacovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Horská chata Chata Krpáčovo nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Krpacovo

Mesto Krpacovo sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Krpacovo.