Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krško

V meste Krško (Slovinsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krško

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krško

Hotel Tri lučke

9,5

Hotel Tri lučke

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tri lučke. Hotel Tri lučke features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Krško. Ubytovanie Hotel Tri lučke sa nachádza v meste Krško (Slovinsko - Posavje).

Youth Hostel Krško

9,1

Youth Hostel Krško

Ubytovanie (Hostel) Youth Hostel Krško. Offering an on-site bar and a night club, Youth Hostel Krško is located in centre of Krško, 200 metres from the Main Bus Station. Ubytovanie Youth Hostel Krško sa nachádza v meste Krško (Slovinsko - Posavje).

Raceland

8,8

Raceland

Ubytovanie (Motel) Raceland. Raceland offers free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Krško. Ubytovanie Raceland sa nachádza v meste Krško (Slovinsko - Posavje).

City Hotel Krško

8,2

City Hotel Krško

Ubytovanie (Hotel) City Hotel Krško. City Hotel Krško in Krško has a bar and a terrace. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and a shared lounge, along... Ubytovanie City Hotel Krško sa nachádza v meste Krško (Slovinsko - Posavje).

Ubytovanie v meste Krško

Mesto Krško sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Krško.