Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krstatice

V meste Krstatice (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krstatice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krstatice

BEAUTIFUL STONE HOUSE WITH LARGE POOL NEAR IMOTSKI

10

BEAUTIFUL STONE HOUSE WITH LARGE POOL NEAR IMOTSKI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BEAUTIFUL STONE HOUSE WITH LARGE POOL NEAR IMOTSKI. BEAUTIFUL STONE HOUSE WITH LARGE POOL NEAR IMOTSKI is located in Krstatice and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie BEAUTIFUL STONE HOUSE WITH LARGE POOL NEAR IMOTSKI sa nachádza v meste Krstatice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Krstatice

One-Bedroom Apartment in Krstatice

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Krstatice. One-Bedroom Apartment in Krstatice is situated in Krstatice. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Krstatice sa nachádza v meste Krstatice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Krstatice

One-Bedroom Apartment in Krstatice

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Krstatice. One-Bedroom Apartment in Krstatice is located in Krstatice. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Krstatice sa nachádza v meste Krstatice (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krstatice

Mesto Krstatice sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Krstatice.