Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krumpendorf am Wörthersee

V meste Krumpendorf am Wörthersee (Rakúsko) máme celkom 42 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krumpendorf am Wörthersee

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krumpendorf am Wörthersee

Seeappartements Bürger

9,6

Seeappartements Bürger

Ubytovanie (Apartmány) Seeappartements Bürger. Featuring garden views, Seeappartements Bürger in Krumpendorf am Wörthersee features accommodation, a fitness centre, a garden, a private beach area,... Ubytovanie Seeappartements Bürger sa nachádza v meste Koschatweg 81 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Rosa

9,6

Casa Rosa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Rosa. Located in a quiet park landscape in Krumpendorf, 200 metres from the Parkbad beach at Lake Wörth, Casa Rosa offers a cosy holiday home with free WiFi, a... Ubytovanie Casa Rosa sa nachádza v meste Roseggerweg 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kollehof

9,4

Kollehof

Ubytovanie (Apartmán) Kollehof. Kollehof offers self-catering accommodation on a farm located in Krumpendorf. Free WiFi access is available. The property is 1. Ubytovanie Kollehof sa nachádza v meste Hohenfeld 6 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause

9,4

Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause

Ubytovanie (Penzión) Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause. Set in Krumpendorf and a 5-minute walk from the Wörthersee Lake, Happy House offers a garden, sun terrace and free WiFi. Ubytovanie Happy House - Das fröhliche Urlaubszuhause sa nachádza v meste Südbahnweg 73 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A Part of Eden

9,3

A Part of Eden

Ubytovanie (Apartmány) A Part of Eden. Ubytovacie zariadenie A Part of Eden sa nachádza v mestečku Krumpendorf priamo na brehu jazera Wörth a ponúka záhradu s ležadlami a ubytovacie jednotky s... Ubytovanie A Part of Eden sa nachádza v meste Koschatweg 80 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krummholzhütte

9,3

Krummholzhütte

Ubytovanie (Penzión) Krummholzhütte. Ubytovacie zariadenie Krummholzhütte sa nachádza na vrchu Hauser Kaibling v nadmorskej výške 1 897 metrov nad morom, hneď vedľa hornej stanice lanovky. Ubytovanie Krummholzhütte sa nachádza v meste Hauser Kaibling 76 (Rakúsko - Štajersko).

Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach

9,2

Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach. Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach is situated in Krumpendorf am Wörthersee and offers barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Ferienwohnung am Wörthersee Villa Waldbach sa nachádza v meste Longoweg 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Krumpendorf

9,2

Holiday Apartment Krumpendorf

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Krumpendorf. Holiday Apartment Krumpendorf is located in Krumpendorf, 150 metres from the shore of Lake Wörthersee. Ubytovanie Holiday Apartment Krumpendorf sa nachádza v meste Buchenhain 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Habich

9,1

Appartements Habich

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Habich. Located in Krumpendorf, 300 metres from the public beach at Lake Wörth, Appartements Habich offers free WiFi and free bicycles for guests. Ubytovanie Appartements Habich sa nachádza v meste Kochstraße 44 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seebungalows Wedenig direkt am See

9

Seebungalows Wedenig direkt am See

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Seebungalows Wedenig direkt am See. Offering garden views, Seebungalows Wedenig direkt am See in Krumpendorf am Wörthersee offers accommodation, free bikes, a garden, a private beach area,... Ubytovanie Seebungalows Wedenig direkt am See sa nachádza v meste Koschatweg 76 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krumpendorferhof

8,9

Krumpendorferhof

Ubytovanie (Hotel) Krumpendorferhof. Ubytovacie zariadenie Krumpendorferhof sa nachádza v centre mesta Krumpendorf a 10 minút chôdze od jazera Wörthersee. Ubytovanie Krumpendorferhof sa nachádza v meste Hauptstraße 164 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kärnten

8,9

Hotel Kärnten

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kärnten. Located in Krumpendorf am Wörthersee, less than 1 km from Hornstein Castle, Hotel Kärnten provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytovanie Hotel Kärnten sa nachádza v meste Wieningerallee 12 a (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krassnig

8,7

Apartments Krassnig

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krassnig. Apartmán Krassnig sa nachádza 5 minút chôdze od jazera Wörthersee, centra mesta Krumpendorf, autobusovej a železničnej stanice, supermarketu a reštaurácií. Ubytovanie Apartments Krassnig sa nachádza v meste Berthastrasse 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Kanauf

8,6

Appartements Kanauf

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Kanauf. Located in Krumpendorf, 200 metres from Lake Wörth, Appartements Kanauf offers free bicycles, free airport transfers and accommodation units with a balcony... Ubytovanie Appartements Kanauf sa nachádza v meste Pamperlallee 14 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Bürger

8,6

Appartements Bürger

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Bürger. Appartements Bürger is located in Krumpendorf, 1 km from Lake Wörthesee where there is a private beach for guests. Ubytovanie Appartements Bürger sa nachádza v meste Moosburgerstraße 23 (Rakúsko - Korutánsko).

Gasthof Pisl

8,6

Gasthof Pisl

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pisl. Offering a seasonal outdoor pool and a children's playground, Gasthof Pisl is located in Krumpendorf, 3 km from Lake Wörth. Ubytovanie Gasthof Pisl sa nachádza v meste Görtschach 5 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nusswald

8,5

Villa Nusswald

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nusswald. Situated in Krumpendorf am Wörthersee, Villa Nusswald offers accommodation with a patio or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as free bikes... Ubytovanie Villa Nusswald sa nachádza v meste Leinsdorferstr.12 Longoweg 4 (Rakúsko - Korutánsko).

Appartements im Park

8,5

Appartements im Park

Ubytovanie (Apartmány) Appartements im Park. Surrounded by a lush garden in the town of Krumpendorf, Appartements im Park offers apartments with a private furnished terrace. Ubytovanie Appartements im Park sa nachádza v meste Berthastrasse 60 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Singer-Hof

8,3

Singer-Hof

Ubytovanie (Apartmány) Singer-Hof. Located in Krumpendorf am Wörthersee in the Carinthia region and Hornstein Castle reachable within 600 metres, Singer-Hof provides accommodation with free... Ubytovanie Singer-Hof sa nachádza v meste Longoweg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gut Drasing

8,1

Gut Drasing

Ubytovanie (Penzión) Gut Drasing. Tento historický panský dom sa nachádza v meste Drasing, 3 km severne od železničnej stanice Krumpendorf am Wörthersee. Ubytovanie Gut Drasing sa nachádza v meste Drasingerstraße 134 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hudelist

7,9

Hotel Hudelist

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hudelist. Hotel Hudelist has a sauna, solarium, fitness center, restaurant and bar, and is 300 metres from Wörthersee Lake, Krumpendorf town center, a train... Ubytovanie Hotel Hudelist sa nachádza v meste Wieningerallee 12 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel - Restaurant Soleo

7,9

Hotel - Restaurant Soleo

Ubytovanie (Hotel) Hotel - Restaurant Soleo. Rodinou prevádzkovaný hotel Soleo s à la carte reštauráciou sa nachádza v zelenej časti obce Krumpendorf am Wörther See. Ubytovanie Hotel - Restaurant Soleo sa nachádza v meste Am Föhrenwald 17 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fischgasthof Jerolitsch

7,6

Fischgasthof Jerolitsch

Ubytovanie (Hostinec) Fischgasthof Jerolitsch. Ubytovanie Fischgasthof Jerolitsch ponúka bezplatné Wi-Fi, vonkajší bazén a možnosť ubytovať sa s domácim zvieraťom v obci Krumpendorf am Wörthersee, 1,8... Ubytovanie Fischgasthof Jerolitsch sa nachádza v meste Jerolitschstrasse 43 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Seerösl

7

Hotel-Gasthof Seerösl

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Gasthof Seerösl. Hotel-Gasthof Seerösl sa nachádza v pokojnej lokalite v meste Krumpendorf, iba 100 metrov od jazera Wörthersee. Ubytovanie Hotel-Gasthof Seerösl sa nachádza v meste Heinzelweg 19 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Druml

Pension Druml

Ubytovanie (Penzión) Pension Druml. Featuring free bikes and barbecue facilities, Pension Druml is set in Krumpendorf am Wörthersee, 5 km from Klagenfurt. Ubytovanie Pension Druml sa nachádza v meste Buchenweg 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Schaller

Apartment Schaller

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Schaller. Apartment Schaller is set in Krumpendorf am Wörthersee, 1 km from Hornstein Castle and 6 km from Hallegg Castle, in an area where snorkelling can be... Ubytovanie Apartment Schaller sa nachádza v meste 21 Höhenweg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Margot

Appartements Margot

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Margot. Providing garden views, Appartements Margot in Krumpendorf am Wörthersee provides accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Appartements Margot sa nachádza v meste 5 Obirweg (Rakúsko - Korutánsko).

Charming lakehouse

Charming lakehouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Charming lakehouse. Offering water sports facilities and lake view, Charming lakehouse is located in Krumpendorf am Wörthersee, 2 km from Hornstein Castle and 7 km from... Ubytovanie Charming lakehouse sa nachádza v meste 221 Südbahnweg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 557 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

See Appartment

See Appartment

Ubytovanie (Apartmán) See Appartment. See Appartment is located in Krumpendorf am Wörthersee, 5 km from Hallegg Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie See Appartment sa nachádza v meste Schloßallee 41/2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 335 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krumpendorf am Wörthersee

Mesto Krumpendorf am Wörthersee sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 42 hotelov a ubytovanie v meste Krumpendorf am Wörthersee.