Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krupina

V meste Krupina (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krupina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krupina

Ezathouse Devičie

9,4

Ezathouse Devičie

Ubytovanie (Penzión) Ezathouse Devičie. Ubytovanie Ezathouse Devičie sa nachádza v Krupine a ponúka záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Ezathouse Devičie sa nachádza v meste Krupina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Ezathouse Devičie má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Ezathouse Devičie momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzion a Reštaurácia Hanišberg

9,1

Penzion a Reštaurácia Hanišberg

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Reštaurácia Hanišberg. Penzión a Reštaurácia Hanišberg sa nachádza v pokojnej lokalite uprostred Štiavnických vrchov a Krupinskej planiny a ponúka ubytovanie v izbách,... Ubytovanie Penzion a Reštaurácia Hanišberg sa nachádza v meste Krupina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzion a Reštaurácia Hanišberg má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion a Reštaurácia Hanišberg momentálne evidujeme 52 recenzií.

Majersky rad 2454/53 - Krupina

Majersky rad 2454/53 - Krupina

Ubytovanie (Apartmán) Majersky rad 2454/53 - Krupina. Situated in Krupina in the Banskobystrický kraj region, Majersky rad 2454/53 - Krupina has a balcony. Ubytovanie Majersky rad 2454/53 - Krupina sa nachádza v meste Krupina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán Majersky rad 2454/53 - Krupina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion Pod horou

Penzion Pod horou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion Pod horou. Penzión pod horou sa nachádza v meste Krupina. Ponúka vám záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzion Pod horou sa nachádza v meste Krupina (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Penzion Pod horou nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Krupina

Mesto Krupina sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Krupina.