Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kruševo

V meste Kruševo (Chorvátsko) máme celkom 63 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kruševo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kruševo

Apartment Nino - Crna Punta

10

Apartment Nino - Crna Punta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nino - Crna Punta. Apartment Nino - Crna Punta is situated in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Nino - Crna Punta sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nina

10

Apartman Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nina. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartman Nina is situated in Kruševo. Ubytovanie Apartman Nina sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gaga

9,9

Apartman Gaga

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gaga. Apartman Gaga is situated in Kruševo and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Gaga sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marica Marković

9,8

Marica Marković

Ubytovanie (Apartmán) Marica Marković. Ubytovacie zariadenie Marica Marković sa nachádza v obci Gornji Karin a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Marica Marković sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman SEAVIEW Meka Draga

9,7

Apartman SEAVIEW Meka Draga

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SEAVIEW Meka Draga. Apartman SEAVIEW Meka Draga is situated in Anić and offers a restaurant, a shared lounge and a tennis court. Ubytovanie Apartman SEAVIEW Meka Draga sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marko

9,7

Apartment Marko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marko. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a záhradou s grilom sa nachádza v meste Kruševo. K dispozícii je balkón a slnečná terasa. Ubytovanie Apartment Marko sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Perić Meka Draga

9,6

Apartmani Perić Meka Draga

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Perić Meka Draga. Ubytovacie zariadenie Apartmani Perić Meka Draga sa nachádza v meste Obrovac, 43 km od obce Bibinje. Ponúka gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Perić Meka Draga sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ante

9,5

Ante

Ubytovanie (Apartmán) Ante. Ubytovacie zariadenie Ante sa nachádza v meste Kruševo a ponúka ubytovanie so záhradou, grilom a terasou. Ubytovanie Ante sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani BAU BAB

9,3

Apartmani BAU BAB

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani BAU BAB. Apartmani BAU BAB is located in Kruševo and offers a terrace. The property is 36 km from Bibinje, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmani BAU BAB sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marija Apartments

9

Marija Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Marija Apartments. Ubytovanie Marija Apartments sa nachádza v meste Kruševo v Zadarskej župe. K dispozícii je patio a výhľad do záhrady. Ubytovanie Marija Apartments sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dom Giricic

8,7

Apartments Dom Giricic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dom Giricic. Apartmány Dom Giricic je ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním nachádzajúce sa v meste Kruševo, v prednej časti kamienkovej pláže. Ubytovanie Apartments Dom Giricic sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita

8,7

Apartments Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita. Set in Kruševo, 39 km from Bibinje, Apartments Anita offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Anita sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Misho Apartments

8,2

Misho Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Misho Apartments. Apartmány Misho sa nachádzajú v meste Kruševo. Ponúkajú súkromnú pláž, ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Misho Apartments sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ribnica

Apartment Ribnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Ribnica. Apartment Ribnica is situated in Anić and offers a garden and barbecue facilities. The property is 43 km from Bibinje and free private parking is... Ubytovanie Apartment Ribnica sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman SANDRA

Apartman SANDRA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SANDRA. Apartman SANDRA is set in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman SANDRA sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bella

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Bella is situated in Kruševo. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 302 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vesna

Apartments Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesna. Situated in Gornji Karin in the Zadar County region, Apartments Vesna features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Vesna sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ika

Holiday home Ika

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday home Ika. Located in Kruševo, 38 km from Bibinje, Holiday home Ika provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Ika sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05

Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05. Situated in Anić in the Zadar County region, Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday home Krusevo with Sea View 05 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Krusevo I

Holiday Home Krusevo I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Krusevo I. Set in Jurjević, Holiday Home Krusevo I offers a private pool. Guests may go for a swim in the outdoor pool. Ubytovanie Holiday Home Krusevo I sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Krusevo with Sea View 181

Holiday home Krusevo with Sea View 181

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Krusevo with Sea View 181. Boasting barbecue facilities, Holiday home Krusevo with Sea View 181 features accommodation in Kruševo with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday home Krusevo with Sea View 181 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartment Krusevo 09

Holiday Apartment Krusevo 09

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Krusevo 09. Offering free WiFi and sea views, Holiday Apartment Krusevo 09 is an accommodation situated in Podorjak. Ubytovanie Holiday Apartment Krusevo 09 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms

Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms. Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms is located in Kruševo and offers barbecue facilities. Ubytovanie Amazing apartment in Krusevo w/ 1 Bedrooms sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erslan holiday home

Erslan holiday home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Erslan holiday home. Erslan holiday home is set in Kruševo and offers a garden and a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Erslan holiday home sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN 3

APARTMAN 3

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN 3. Set in Kruševo in the Zadar County region, APARTMAN 3 has a balcony. Ubytovanie APARTMAN 3 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mari

Apartment Mari

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mari. Located in Kruševo in the Zadar County region, Apartment Mari features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Mari sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

IL CONTE

IL CONTE

Ubytovanie (Apartmán) IL CONTE. IL CONTE is located in Kruševo and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie IL CONTE sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Meka Draga with Sea View 190

Holiday home Meka Draga with Sea View 190

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Meka Draga with Sea View 190. Situated in Kruševo, Holiday home Meka Draga with Sea View 190 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday home Meka Draga with Sea View 190 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II

Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II. Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II is set in Podorjak and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Gornje Poljska bb-Susnjar II II sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Varaždin

Vila Varaždin

Ubytovanie (Apartmány) Vila Varaždin. Vila Varaždin sa nachádza v meste Kruševo a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Vila Varaždin sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo

HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo

Ubytovanie (Vila) HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo. Set in Kruševo, HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie HOLIDAY HOME KLARA, Zadar - Kruševo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home GRGIĆ, Zadar- Kruševo

Holiday Home GRGIĆ, Zadar- Kruševo

Ubytovanie (Vila) Holiday Home GRGIĆ, Zadar- Kruševo. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Holiday Home GRGIĆ Zadar- Kruševo is set in Kruševo. Ubytovanie Holiday Home GRGIĆ, Zadar- Kruševo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Desnica

Apartmani Desnica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Desnica. Apartmány Desnica s výhľadom na more sa nachádzajú v meste Kruševo a ponúkajú ubytovanie so spoločným salónikom, so záhradou a s terasou. Ubytovanie Apartmani Desnica sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking

Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking. Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking is situated in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Jurjevic - whole house with yard and parking sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bah

Holiday Home Bah

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bah. Dovolenkový dom Bah ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Kruševo, 31 km od Zadaru a 47 km od mesta Vodice. Ubytovanie Holiday Home Bah sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Krusevo

Two-Bedroom Apartment in Krusevo

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Krusevo. Two-Bedroom Apartment in Krusevo is located in Kruševo and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Krusevo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo

Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo. Boasting an outdoor pool and sea views, Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo is situated in Kruševo. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Krusevo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 267 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kruševo: Sea meets countryside

Kruševo: Sea meets countryside

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kruševo: Sea meets countryside. Located in Kruševo, Kruševo: Sea meets countryside features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Kruševo: Sea meets countryside sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424

Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424

Ubytovanie (Apartmány) Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424. Set in Kruševo, Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424 offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Quiet apartments in a small village next to the beach AE1424 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zora

Apartmani Zora

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Zora. Apartmani Zora is set in Kruševo. The property is 35 km from Bibinje, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmani Zora sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bright and cozy apartment 50m from the sea, balcony, air conditioning, parking

Bright and cozy apartment 50m from the sea, balcony, air conditioning, parking

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bright and cozy apartment 50m from the sea, balcony, air conditioning, parking. Bright and cozy apartment 50m from the sea, balcony, air conditioning, parking is set in Kruševo and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Bright and cozy apartment 50m from the sea, balcony, air conditioning, parking sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming Holiday Home in Krusevo with Pool

Charming Holiday Home in Krusevo with Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Charming Holiday Home in Krusevo with Pool. Located in Kruševo, Charming Holiday Home in Krusevo with Pool offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Charming Holiday Home in Krusevo with Pool sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House House Kata

House House Kata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House House Kata. House House Kata is situated in Kruševo. The accommodation is 40 km from Bibinje, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie House House Kata sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LTT Stipina Villa Zadar County

LTT Stipina Villa Zadar County

Ubytovanie (Dovolenkový dom) LTT Stipina Villa Zadar County. LTT Stipina Villa Zadar County is located in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie LTT Stipina Villa Zadar County sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar).

Jurjević Apartman 1

Jurjević Apartman 1

Ubytovanie (Apartmán) Jurjević Apartman 1. Jurjević Apartman 1 is situated in Kruševo and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Jurjević Apartman 1 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa ''Ane''

Villa ''Ane''

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa ''Ane''. Villa ''Ane'' is situated in Kruševo and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Villa ''Ane'' sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely 2 bedroom apartment, 50m from sea, covered terrace, air conditioning,WiFi

Lovely 2 bedroom apartment, 50m from sea, covered terrace, air conditioning,WiFi

Ubytovanie (Apartmán) Lovely 2 bedroom apartment, 50m from sea, covered terrace, air conditioning,WiFi. Lovely 2 bedroom apartment, 50m from sea, covered terrace, air conditioning, WiFi is situated in Kruševo and offers a garden, barbecue facilities and a... Ubytovanie Lovely 2 bedroom apartment, 50m from sea, covered terrace, air conditioning,WiFi sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CRNA PUNTA

CRNA PUNTA

Ubytovanie (Apartmán) CRNA PUNTA. CRNA PUNTA is set in Kruševo and offers a terrace. The accommodation is 28 km from Biograd na Moru. Ubytovanie CRNA PUNTA sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Krusevo with Sea View XIII

Holiday Home Krusevo with Sea View XIII

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Krusevo with Sea View XIII. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Krusevo with Sea View XIII is situated in Otišina. Ubytovanie Holiday Home Krusevo with Sea View XIII sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 276 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Krusevo - 05

Apartment Krusevo - 05

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Krusevo - 05. Apartment Krusevo - 05 is situated in Kruševo and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Krusevo - 05 sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Krusevo

One-Bedroom Holiday Home in Krusevo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Krusevo. Set in Kruševo in the Zadar County region, One-Bedroom Holiday Home in Krusevo is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Krusevo sa nachádza v meste Kruševo (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kruševo

Mesto Kruševo sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 63 hotelov a ubytovanie v meste Kruševo.