Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kufstein

V meste Kufstein (Rakúsko) máme celkom 18 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kufstein

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kufstein

VIKTORIAS HOME

9,9

VIKTORIAS HOME

Ubytovanie (Hotel) VIKTORIAS HOME. Set in Kufstein, 2 km from Kufstein Fortress, VIKTORIAS HOME offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytovanie VIKTORIAS HOME sa nachádza v meste Am Rain 16 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

businessBOX

9,8

businessBOX

Ubytovanie (Penzión) businessBOX. This room is located within an office in the heart of Kufstein, between the city park and the River Inn. Ubytovanie businessBOX sa nachádza v meste 1 Theatergasse (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Your Home - City Apartment in Kufstein

9,6

Your Home - City Apartment in Kufstein

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Your Home - City Apartment in Kufstein. Providing a garden and a terrace, Your Home - City Apartment in Kufstein is set in Kufstein, not far from Kufstein Fortress and Kaiserlift. Ubytovanie Your Home - City Apartment in Kufstein sa nachádza v meste Maximilianstraße 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private Living Kufstein

9,6

Private Living Kufstein

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Private Living Kufstein. Situated in the Kultur Quartier Kufstein, Private Living Kufstein is located in Kufstein, 300 metres from Kufstein Fortress. Ubytovanie Private Living Kufstein sa nachádza v meste Theatergasse 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl

9,5

Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl. Renovated in 2016, the 4-star Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl is located on the Inn River in the heart of Kufstein, a 5-minute walk from the... Ubytovanie Boutique Hotel Träumerei #8 by Auracher Löchl sa nachádza v meste Römerhofgasse 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Backstage Kufstein

9,5

Backstage Kufstein

Ubytovanie (Penzión) Backstage Kufstein. The backstage boardinghouse opened in summer 2017 and is located in the center of the city Kufstein. Featuring free WiFi, a sports area and a sauna. Ubytovanie Backstage Kufstein sa nachádza v meste Inngasse 7 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

arte Hotel Kufstein

9,2

arte Hotel Kufstein

Ubytovanie (Hotel) arte Hotel Kufstein. Opened in June 2016 and set in Kufstein, 300 metres from Kufstein Fortress, the newly built arte Hotel Kufstein boasts a sun terrace and ski storage space. Ubytovanie arte Hotel Kufstein sa nachádza v meste Marktgasse 2 / Kulturquartier (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stadt Kufstein

9,2

Hotel Stadt Kufstein

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stadt Kufstein. Hotel Sleep Green Stadt Kufstein sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Kufstein, len 300 metrov od rovnomennej pevnosti. Ubytovanie Hotel Stadt Kufstein sa nachádza v meste Arkadenplatz 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berggasthof Veitenhof

9,1

Berggasthof Veitenhof

Ubytovanie (Hostinec) Berggasthof Veitenhof. Only reachable on foot within 30 minutes (free luggage transfer), the Berggasthof Veitenhof is located in the scenic Kaisertal Nature Reserve and offers a... Ubytovanie Berggasthof Veitenhof sa nachádza v meste Kaisertal 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenrose Kufstein

8,7

Alpenrose Kufstein

Ubytovanie (Hotel) Alpenrose Kufstein. Only a 10-minute walk away from the fortress and the old town, Hotel Alpenrose enjoys a quiet location on the southern outskirts of Kufstein. Ubytovanie Alpenrose Kufstein sa nachádza v meste Weissachstr. 47 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kufsteinerhof

8,4

Hotel Kufsteinerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kufsteinerhof. Located in the centre of Kufstein, the Kufsteinerhof is only a short walk from the fortress and the train station. The rooms offer free Wi-Fi and an LCD... Ubytovanie Hotel Kufsteinerhof sa nachádza v meste Franz-Josefs-Platz 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Andreas Hofer

8,4

Hotel Andreas Hofer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Andreas Hofer. Renovated in 2018, the Andreas Hofer is a traditional hotel in the centre of Kufstein. Ubytovanie Hotel Andreas Hofer sa nachádza v meste Georg-Pirmoser-Str. 8 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gisela

8,2

Hotel Gisela

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gisela. Hotel Gisela je elegantným hotel s osobným dotykom v mestečku Kufstein, ktorý je známy už od roku 1887. Ubytovanie Hotel Gisela sa nachádza v meste Südtiroler Platz 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Goldener Löwe

8,1

Hotel Goldener Löwe

Ubytovanie (Hotel) Hotel Goldener Löwe. Hotel Goldener Löwe sa nachádza v centre mesta Kufstein, priamo oproti pevnosti, symbolu mesta a len pár minút chôdze od železničnej stanice. Ubytovanie Hotel Goldener Löwe sa nachádza v meste Oberer Stadtplatz 14 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Felsenkeller

8,1

Hotel Gasthof Felsenkeller

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Felsenkeller. Hotel Felsenkeller is located on the edge of the Wilder Kaiser nature reserve and a 7-minute walk from Kufstein’s centre. Ubytovanie Hotel Gasthof Felsenkeller sa nachádza v meste Kienbergstraße 35 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aparthotel Andreas Hofer

7,9

Aparthotel Andreas Hofer

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Aparthotel Andreas Hofer. Apartmánový hotel Andreas Hofer sa nachádza 2 minúty chôdze od centra mesta Kufstein a pevnosti. Naskytá sa z neho výhľad na okolitú alpskú krajinu. Ubytovanie Aparthotel Andreas Hofer sa nachádza v meste Hötzendorfstr. 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Veitenhof Kaisertal

Gasthof Veitenhof Kaisertal

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Veitenhof Kaisertal. Situated in Ebbs, Gasthof Veitenhof Kaisertal has a restaurant, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Gasthof Veitenhof Kaisertal sa nachádza v meste Kufstein (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maria - Suiten & Appartement

Villa Maria - Suiten & Appartement

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Maria - Suiten & Appartement. Villa Maria - Suiten & Appartement features city views, free WiFi and free private parking, located in Kufstein, 600 metres from Kufstein Fortress. Ubytovanie Villa Maria - Suiten & Appartement sa nachádza v meste Josef Eggerstraße 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 209 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kufstein

Mesto Kufstein sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a ubytovanie v meste Kufstein.