Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kumrovec

V meste Kumrovec (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kumrovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kumrovec

Kuća za odmor Pri Brozu

9,8

Kuća za odmor Pri Brozu

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor Pri Brozu. Kuća za odmor Pri Brozu is situated in Kumrovec and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Pri Brozu sa nachádza v meste Kumrovec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Villa Zelenjak Ventek

8,8

Guesthouse Villa Zelenjak Ventek

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Villa Zelenjak Ventek. Enjoying a peaceful location near the Sutla River, along the road from Klanjec to Kumrovec, Guesthouse Villa Zelenjak Ventek offers an a la carte... Ubytovanie Guesthouse Villa Zelenjak Ventek sa nachádza v meste Kumrovec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Kumrovec

8,8

Hostel Kumrovec

Ubytovanie (Hostel) Hostel Kumrovec. Hostel Kumrovec sa nachádza len pár krokov od unikátneho múzea pod holým nebom Staro Selo a rodného domu Josipa Broza Tita a ponúka bar s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Hostel Kumrovec sa nachádza v meste Kumrovec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holliday home POD BRAJDE****

Holliday home POD BRAJDE****

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holliday home POD BRAJDE****. Situated in Kumrovec in the Krapina-Zagorje County region, Holliday home POD BRAJDE**** features a patio and garden views. Ubytovanie Holliday home POD BRAJDE**** sa nachádza v meste Kumrovec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Kumrovec

Two-Bedroom Holiday Home in Kumrovec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Kumrovec. Two-Bedroom Holiday Home in Kumrovec is located in Kumrovec. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Kumrovec sa nachádza v meste Kumrovec (Chorvátsko - Krapina-Zagorje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kumrovec

Mesto Kumrovec sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Kumrovec.