Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kunžak

V meste Kunžak (Česká republika) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kunžak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kunžak

Penzion Bělidlo

9,2

Penzion Bělidlo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bělidlo. Hotel Bělidlo sa nachádza v meste Kunžak, 15 km od lyžiarskeho strediska Mrákotín a lyžiarskeho strediska Nová Bystřice. Ubytovanie Penzion Bělidlo sa nachádza v meste Kunžak (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Bělidlo má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Bělidlo momentálne evidujeme 113 recenzií.

Penzion Skalíček

9

Penzion Skalíček

Ubytovanie (Penzión) Penzion Skalíček. Penzion Skalíček features a garden and a bar in Kunžak. Ubytovanie Penzion Skalíček sa nachádza v meste Kunžak (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Skalíček má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Skalíček momentálne evidujeme 36 recenzií.

Penzion Diana

Penzion Diana

Ubytovanie (Penzión) Penzion Diana. Located in Kunžak, Penzion Diana features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. Ubytovanie Penzion Diana sa nachádza v meste Kunžak (Česko - Juhočeský kraj).

Chata u rybníka-Komorník

Chata u rybníka-Komorník

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u rybníka-Komorník. Chata u rybníka-Komorník is situated in Kunžak and offers a private beach area and a terrace. The property has lake views and is 46 km from Třeboň. Ubytovanie Chata u rybníka-Komorník sa nachádza v meste Kunžak (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Chata v prírode Chata u rybníka-Komorník nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Adnev Bohemia

Adnev Bohemia

Ubytovanie (Farma) Adnev Bohemia. Situated in Kunžak, 42 km from Třeboň, Adnev Bohemia features a garden and free WiFi. The accommodation has a spa bath and a hot tub. Ubytovanie Adnev Bohemia sa nachádza v meste Kunžak (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Farma Adnev Bohemia nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování NOVÁ

Ubytování NOVÁ

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování NOVÁ. Ubytování NOVÁ is situated in Kunžak and offers a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Ubytování NOVÁ sa nachádza v meste Kunžak (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kemp Pod Břízami

Kemp Pod Břízami

Ubytovanie (Kemping) Kemp Pod Břízami. Located in Kunžak, Kemp Pod Břízami provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a shared lounge. The camping offers a terrace. Ubytovanie Kemp Pod Břízami sa nachádza v meste Kunžak (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studený pramen

Studený pramen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Studený pramen. Situated in Kaproun, at the intersection of various bicycle routes, the Pension Studený pramen can be found in the heart of the protected Ceska Kanada... Ubytovanie Studený pramen sa nachádza v meste Kunžak (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Studený pramen nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzion L´isola

Penzion L´isola

Ubytovanie (Penzión) Penzion L´isola. Guests can grab a bite to eat in the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. Ubytovanie Penzion L´isola sa nachádza v meste Kunžak (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion L´isola nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Kunžak

Mesto Kunžak sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Kunžak.