Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kupari

V meste Kupari (Chorvátsko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kupari

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kupari

Studio Kantule

9,7

Studio Kantule

Ubytovanie (Apartmán) Studio Kantule. Situated in Mlini, less than 1 km from Kupari Beach and an 11-minute walk from Srebreno Beach, Studio Kantule features air-conditioned accommodation with a... Ubytovanie Studio Kantule sa nachádza v meste Kupari (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Avian Apartment

9,6

Avian Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Avian Apartment. Apartmán Avian s balkónom sa nachádza v letovisku Mlini necelý 1 km od pláže Srebreno a 15 minút chôdze od pláže Mlini. Ubytovanie Avian Apartment sa nachádza v meste Kupari (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Maestral

8,8

Pension Maestral

Ubytovanie (Penzión) Pension Maestral. Ubytovanie Pension Maestral sa nachádza v obci Mlini a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Pension Maestral sa nachádza v meste Kupari (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms & Apartments Barišić

8,6

Rooms & Apartments Barišić

Ubytovanie (Apartmány) Rooms & Apartments Barišić. Situated 500 metres from the large pebbly beach in Mlini, Rooms & Apartments Barišić offers air-conditioned units with a furnished balcony and an LCD... Ubytovanie Rooms & Apartments Barišić sa nachádza v meste Kupari (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fiorenini 2

Apartment Fiorenini 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fiorenini 2. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Fiorenini 2 is set in Mlini. Ubytovanie Apartment Fiorenini 2 sa nachádza v meste Kupari (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms Bare

Apartments and rooms Bare

Ubytovanie (Penzión) Apartments and rooms Bare. Situated in Mlini, within 350 metres of Kupari Beach and 600 metres of Srebreno Beach, Apartments and rooms Bare features accommodation with a terrace and... Ubytovanie Apartments and rooms Bare sa nachádza v meste Kupari (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kupari

Mesto Kupari sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a ubytovanie v meste Kupari.