Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kurili

V meste Kurili (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Kurili

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Kurili

Villa Pura Vida

8,3

Villa Pura Vida

Ubytovanie (Vila) Villa Pura Vida. Featuring a swimming pool and situated in Kurili, this air-conditioned villa is 13 km from Rovinj. Ubytovanie Villa Pura Vida sa nachádza v meste Kurili (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Peru

Casa Peru

Ubytovanie (Vila) Casa Peru. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Casa Peru is located in Kurili. Ubytovanie Casa Peru sa nachádza v meste Kurili (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 303 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Alma Kurili near Rovinj

Villa Alma Kurili near Rovinj

Ubytovanie (Vila) Villa Alma Kurili near Rovinj. Villa Alma in Kurili near Rovinj is located in Kurili. This villa has a garden. The villa consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytovanie Villa Alma Kurili near Rovinj sa nachádza v meste Kurili (Chorvátsko - Istria).

Kurili Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Kurili Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Ubytovanie (Vila) Kurili Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi. Featuring accommodation with a private pool, Kurili Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi is located in Kurili. Ubytovanie Kurili Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi sa nachádza v meste Kurili (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa LaBobina

Casa LaBobina

Ubytovanie (Vila) Casa LaBobina. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Casa LaBobina is located in Kurili. Ubytovanie Casa LaBobina sa nachádza v meste Kurili (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Kurili/Istrien 11739

Holiday home in Kurili/Istrien 11739

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Kurili/Istrien 11739. Holiday home in Kurili/Istrien 11739 is situated in Kurili. Ubytovanie Holiday home in Kurili/Istrien 11739 sa nachádza v meste Kurili (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Kurili

Mesto Kurili sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Kurili.