Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lackenhof

V meste Lackenhof (Rakúsko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lackenhof

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lackenhof

Haus ÖtscherTeufel

9,8

Haus ÖtscherTeufel

Ubytovanie (Privát) Haus ÖtscherTeufel. Ubytovacie zariadenie Haus ÖtscherTeufel sa nachádza v samom srdci prírodnej rezervácie Ötscher-Tormäuer, len 250 metrov od najbližšej zjazdovky... Ubytovanie Haus ÖtscherTeufel sa nachádza v meste Weitental 30b (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus Kölch

9,8

Haus Kölch

Ubytovanie (Apartmán) Haus Kölch. Apartmán Haus Kölch s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Lackenhof, 300 metrov od stanice lanovky Eibenkogl. Ubytovanie Haus Kölch sa nachádza v meste Weitental 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus Margarete

9,7

Haus Margarete

Ubytovanie (Apartmán) Haus Margarete. Offering direct access to ski slopes and hiking trails, Haus Margarete is located in Lackenhof-Weitental, just 50 metres from the Ötscher Ski Lift and a... Ubytovanie Haus Margarete sa nachádza v meste Weitental 52 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Michaela

9,7

Ferienwohnung Michaela

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Michaela. Offering mountain views, Ferienwohnung Michaela is an accommodation located in Lackenhof, 1.9 km from Eibenkogl and 2. Ubytovanie Ferienwohnung Michaela sa nachádza v meste Ötscherstrasse 24 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus-am-Sonnenweg

9,7

Haus-am-Sonnenweg

Ubytovanie (Apartmán) Haus-am-Sonnenweg. Featuring a garden, Haus-am-Sonnenweg features accommodation in Lackenhof with free WiFi and garden views. Ubytovanie Haus-am-Sonnenweg sa nachádza v meste 6 Sonnenweg (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Teichwies'n Alm

9,7

Teichwies'n Alm

Ubytovanie (Apartmány) Teichwies'n Alm. Ubytovanie Ferienwohnung Teichwies'n Alm sa nachádza v centre strediska Lackenhof, 5 minút chôdze od lyžiarskeho vleku Eibenkogel. Ubytovanie Teichwies'n Alm sa nachádza v meste Teichwiese 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Jagdhaus Raneck 300 qm

9,6

Jagdhaus Raneck 300 qm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jagdhaus Raneck 300 qm. Jagdhaus Raneck 300 qm, boasting barbecue facilities and a garden, is located in Lackenhof, 2.9 km from Großer Ötscher - 2er Sessellift and 3. Ubytovanie Jagdhaus Raneck 300 qm sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus Royal

9,5

Haus Royal

Ubytovanie (Apartmán) Haus Royal. Boasting a patio with garden views, and a garden and ski-to-door access, Haus Royal can be found in Lackenhof, close to Eibenkogl and 1. Ubytovanie Haus Royal sa nachádza v meste Käferbichlstr.7 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Ötscherwiese

9,4

Ferienwohnung Ötscherwiese

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Ötscherwiese. Ubytovanie Ferienwohnung Ötscherwiese sa nachádza v obci Lackenhof, necelých 1,5 km od lyžiarskeho vleku Großer Ötscher - 2er Sessellift. Ubytovanie Ferienwohnung Ötscherwiese sa nachádza v meste Ötscherwiese 41 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Weitental

9,3

Ferienwohnung Weitental

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Weitental. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Weitental sa nachádza 200 metrov od sedačkovej lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift v lyžiarskom stredisku Lackenhof... Ubytovanie Ferienwohnung Weitental sa nachádza v meste Weitental 46 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Familienappartement Ötscherbär

9,3

Familienappartement Ötscherbär

Ubytovanie (Apartmány) Familienappartement Ötscherbär. Toto svetlé ubytovacie zariadenie Familienappartement Ötscherbär sa nachádza 200 metrov od centra mesta Lackenhof a ponúka káblovú TV a parketové podlahy. Ubytovanie Familienappartement Ötscherbär sa nachádza v meste Teichwiese 12 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haberfellner

9,1

Haberfellner

Ubytovanie (Penzión) Haberfellner. Ubytovacie zariadenie Haberfellner sa nachádza v tichej lokalite, 250 metrov od lyžiarskeho vleku na vrch Ötscher a 100 metrov od bežkárskej trate vedúcej... Ubytovanie Haberfellner sa nachádza v meste Weitental 31 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Alpeneer

9,1

Alpeneer

Ubytovanie (Apartmány) Alpeneer. Apartmány Alpeneer vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Alpeneer sa nachádza v meste Lackenhof Osterreich (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Four Seasons Lodge

8,9

Four Seasons Lodge

Ubytovanie (Apartmány) Four Seasons Lodge. Ubytovacie zariadenie Four Seasons Lodge sa nachádza v lyžiarskom stredisku Lackenhof, v blízkosti lanovky Ötscher - Lackenhof (Gaming). Ubytovanie Four Seasons Lodge sa nachádza v meste Otscherstrasse 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Wolfs Revier

8,9

Wolfs Revier

Ubytovanie (Apartmány) Wolfs Revier. Apartmány Wolfs Revier sa nachádzajú v obci Lackenhof am Ötscher, iba 100 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku a 200 metrov od centra obce s... Ubytovanie Wolfs Revier sa nachádza v meste Käferbichlstraße 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Villa Fortuna Natur

8,9

Villa Fortuna Natur

Ubytovanie (Apartmán) Villa Fortuna Natur. Villa Fortuna Natur is situated in Lackenhof and offers a garden and a terrace. This apartment features free private parking and a 24-hour front desk. Ubytovanie Villa Fortuna Natur sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Vila Fortuna Romantik

8,9

Vila Fortuna Romantik

Ubytovanie (Apartmán) Vila Fortuna Romantik. Set in Lackenhof in the Lower Austria region, Vila Fortuna Romantik features a terrace and garden views. Ubytovanie Vila Fortuna Romantik sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Haus Österreich - Familie Digruber

8,8

Haus Österreich - Familie Digruber

Ubytovanie (Hostinec) Haus Österreich - Familie Digruber. Ubytovanie Haus Österreich - Familie Digruber sa nachádza v obci Lackenhof. Ubytovanie Haus Österreich - Familie Digruber sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

MountainLodge am Ötscher

8,8

MountainLodge am Ötscher

Ubytovanie (Apartmány) MountainLodge am Ötscher. Ubytovacie zariadenie MountainLodge am Ötscher sa nachádza v lyžiarskom stredisku Lackenhof 10 km od obce Lunz am See a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie MountainLodge am Ötscher sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel Ötscherblick

8,3

Hotel Ötscherblick

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ötscherblick. Set in Lackenhof, within 300 metres of Eibenkogl and 1. Ubytovanie Hotel Ötscherblick sa nachádza v meste 2 Am Belling (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Sporthotel am Ötscher

8

Sporthotel am Ötscher

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel am Ötscher. Sporthotel am Ötscher sa nachádza v meste Lackenhof a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, spoločenskú miestnosť a bar. Ubytovanie Sporthotel am Ötscher sa nachádza v meste Teichwiese 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Das Haus am Berg: Nestelberg17. Das Haus am Berg: Nestelberg17 is set in Lackenhof. The property is 12 km from Annaberg, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Das Haus am Berg: Nestelberg17 sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher. Featuring a restaurant, a garden, and ski-to-door access, Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher features accommodation in Lackenhof with free WiFi and... Ubytovanie Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher sa nachádza v meste Weitental 50 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Apartment Fuchswald

Apartment Fuchswald

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fuchswald. Located in Lackenhof in the Lower Austria region, Appartement Fuchswald has a garden. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Fuchswald sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Ubytovanie v meste Lackenhof

Mesto Lackenhof sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Lackenhof.