Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lackenhof

V meste Lackenhof (Rakúsko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lackenhof

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lackenhof

Haus ÖtscherTeufel

9,8

Haus ÖtscherTeufel

Ubytovanie (Privát) Haus ÖtscherTeufel. Ubytovacie zariadenie Haus ÖtscherTeufel sa nachádza v samom srdci prírodnej rezervácie Ötscher-Tormäuer, len 250 metrov od najbližšej zjazdovky... Ubytovanie Haus ÖtscherTeufel sa nachádza v meste Weitental 30b (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kölch

9,8

Haus Kölch

Ubytovanie (Apartmán) Haus Kölch. Apartmán Haus Kölch s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Lackenhof, 300 metrov od stanice lanovky Eibenkogl. Ubytovanie Haus Kölch sa nachádza v meste Weitental 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Margarete

9,7

Haus Margarete

Ubytovanie (Apartmán) Haus Margarete. Offering direct access to ski slopes and hiking trails, Haus Margarete is located in Lackenhof-Weitental, just 50 metres from the Ötscher Ski Lift and a... Ubytovanie Haus Margarete sa nachádza v meste Weitental 52 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Michaela

9,7

Ferienwohnung Michaela

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Michaela. Offering mountain views, Ferienwohnung Michaela is an accommodation located in Lackenhof, 1.9 km from Eibenkogl and 2. Ubytovanie Ferienwohnung Michaela sa nachádza v meste Ötscherstrasse 24 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Teichwies'n Alm

9,7

Teichwies'n Alm

Ubytovanie (Apartmány) Teichwies'n Alm. Ubytovanie Ferienwohnung Teichwies'n Alm sa nachádza v centre strediska Lackenhof, 5 minút chôdze od lyžiarskeho vleku Eibenkogel. Ubytovanie Teichwies'n Alm sa nachádza v meste Teichwiese 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus-am-Sonnenweg

9,7

Haus-am-Sonnenweg

Ubytovanie (Apartmán) Haus-am-Sonnenweg. Featuring a garden, Haus-am-Sonnenweg features accommodation in Lackenhof with free WiFi and garden views. Ubytovanie Haus-am-Sonnenweg sa nachádza v meste 6 Sonnenweg (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jagdhaus Raneck 300 qm

9,6

Jagdhaus Raneck 300 qm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jagdhaus Raneck 300 qm. Jagdhaus Raneck 300 qm, boasting barbecue facilities and a garden, is located in Lackenhof, 2.9 km from Großer Ötscher - 2er Sessellift and 3. Ubytovanie Jagdhaus Raneck 300 qm sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 449 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Royal

9,5

Haus Royal

Ubytovanie (Apartmán) Haus Royal. Boasting a patio with garden views, and a garden and ski-to-door access, Haus Royal can be found in Lackenhof, close to Eibenkogl and 1. Ubytovanie Haus Royal sa nachádza v meste Käferbichlstr.7 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Ötscherwiese

9,4

Ferienwohnung Ötscherwiese

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Ötscherwiese. Ubytovanie Ferienwohnung Ötscherwiese sa nachádza v obci Lackenhof, necelých 1,5 km od lyžiarskeho vleku Großer Ötscher - 2er Sessellift. Ubytovanie Ferienwohnung Ötscherwiese sa nachádza v meste Ötscherwiese 41 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Weitental

9,3

Ferienwohnung Weitental

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Weitental. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Weitental sa nachádza 200 metrov od sedačkovej lanovky Großer Ötscher - 2er Sessellift v lyžiarskom stredisku Lackenhof... Ubytovanie Ferienwohnung Weitental sa nachádza v meste Weitental 46 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familienappartement Ötscherbär

9,3

Familienappartement Ötscherbär

Ubytovanie (Apartmány) Familienappartement Ötscherbär. Toto svetlé ubytovacie zariadenie Familienappartement Ötscherbär sa nachádza 200 metrov od centra mesta Lackenhof a ponúka káblovú TV a parketové podlahy. Ubytovanie Familienappartement Ötscherbär sa nachádza v meste Teichwiese 12 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haberfellner

9,1

Haberfellner

Ubytovanie (Penzión) Haberfellner. Ubytovacie zariadenie Haberfellner sa nachádza v tichej lokalite, 250 metrov od lyžiarskeho vleku na vrch Ötscher a 100 metrov od bežkárskej trate vedúcej... Ubytovanie Haberfellner sa nachádza v meste Weitental 31 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpeneer

9,1

Alpeneer

Ubytovanie (Apartmány) Alpeneer. Apartmány Alpeneer vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Alpeneer sa nachádza v meste Lackenhof Osterreich (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four Seasons Lodge

8,9

Four Seasons Lodge

Ubytovanie (Apartmány) Four Seasons Lodge. Ubytovacie zariadenie Four Seasons Lodge sa nachádza v lyžiarskom stredisku Lackenhof, v blízkosti lanovky Ötscher - Lackenhof (Gaming). Ubytovanie Four Seasons Lodge sa nachádza v meste Otscherstrasse 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wolfs Revier

8,9

Wolfs Revier

Ubytovanie (Apartmány) Wolfs Revier. Apartmány Wolfs Revier sa nachádzajú v obci Lackenhof am Ötscher, iba 100 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku a 200 metrov od centra obce s... Ubytovanie Wolfs Revier sa nachádza v meste Käferbichlstraße 10 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fortuna Natur

8,9

Villa Fortuna Natur

Ubytovanie (Apartmán) Villa Fortuna Natur. Villa Fortuna Natur is situated in Lackenhof and offers a garden and a terrace. This apartment features free private parking and a 24-hour front desk. Ubytovanie Villa Fortuna Natur sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Fortuna Romantik

8,9

Vila Fortuna Romantik

Ubytovanie (Apartmán) Vila Fortuna Romantik. Set in Lackenhof in the Lower Austria region, Vila Fortuna Romantik features a terrace and garden views. Ubytovanie Vila Fortuna Romantik sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Österreich - Familie Digruber

8,8

Haus Österreich - Familie Digruber

Ubytovanie (Hostinec) Haus Österreich - Familie Digruber. Ubytovanie Haus Österreich - Familie Digruber sa nachádza v obci Lackenhof. Ubytovanie Haus Österreich - Familie Digruber sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Junges Hotel Lackenhof

8,3

Junges Hotel Lackenhof

Ubytovanie (Hostel) Junges Hotel Lackenhof. Junges Hotel Lackenhof sa nachádza hneď vedľa lyžiarskeho strediska Lackenhof-Ötscher a má priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Junges Hotel Lackenhof sa nachádza v meste Ötscherweg 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Hotel Ötscherblick

8,3

Hotel Ötscherblick

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ötscherblick. Set in Lackenhof, within 300 metres of Eibenkogl and 1. Ubytovanie Hotel Ötscherblick sa nachádza v meste 2 Am Belling (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sporthotel am Ötscher

8

Sporthotel am Ötscher

Ubytovanie (Hotel) Sporthotel am Ötscher. Sporthotel am Ötscher sa nachádza v meste Lackenhof a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach, spoločenskú miestnosť a bar. Ubytovanie Sporthotel am Ötscher sa nachádza v meste Teichwiese 5 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BS-Ötscher Hotel

7,8

BS-Ötscher Hotel

Ubytovanie (Hotel) BS-Ötscher Hotel. Hotel BS-Ötscher sa nachádza na úpätí hory Ötscher v nadmorskej výške 1893 m. Ubytovanie BS-Ötscher Hotel sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Gasthof Kirchenwirt

7,4

Gasthof Kirchenwirt

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Kirchenwirt. Ubytovanie sa nachádza vedľa kostola v centre Lackenhofu, len 400 metrov od lyžiarskeho areálu Ötscher. Podávajú sa tu jedlá regionálnej kuchyne. Ubytovanie Gasthof Kirchenwirt sa nachádza v meste Kirchenplatz 4 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Familienpension Sonnenhof

6,7

Familienpension Sonnenhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Familienpension Sonnenhof. Ubytovacie zariadenie Familienpension Sonnenhof sa nachádza 400 metrov od lanovky Eibenkogl a ponúka ubytovanie s balkónom, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Familienpension Sonnenhof sa nachádza v meste Sonnenwg 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Das Haus am Berg: Nestelberg17. Das Haus am Berg: Nestelberg17 is set in Lackenhof. The property is 12 km from Annaberg, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Das Haus am Berg: Nestelberg17 sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 290 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher. Featuring a restaurant, a garden, and ski-to-door access, Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher features accommodation in Lackenhof with free WiFi and... Ubytovanie Ferienwohnung Bergerlebnis Ötscher sa nachádza v meste Weitental 50 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zur Post

Zur Post

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zur Post. Zur Post sa nachádza v meste Lackenhof, 400 metrov od Eibenkoglu a 1,3 km od 2-miestnej sedačkovej lanovky Großer Ötscher. Ubytovanie Zur Post sa nachádza v meste Käferbichlstraße 1 (Rakúsko - Dolné Rakúsko).

Apartment Fuchswald

Apartment Fuchswald

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fuchswald. Located in Lackenhof in the Lower Austria region, Appartement Fuchswald has a garden. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Fuchswald sa nachádza v meste Lackenhof (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lackenhof

Mesto Lackenhof sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Lackenhof.