Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lanišće

V meste Lanišće (Chorvátsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lanišće

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lanišće

Villa Orljak

9,6

Villa Orljak

Ubytovanie (Vila) Villa Orljak. Featuring a seasonal outdoor pool, Villa Orljak is a semi-detached villa set in Lanišće. It includes a spa centre, a sauna and a gym. Ubytovanie Villa Orljak sa nachádza v meste Lanišće (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TRAIL COTTAGE BRGUDAC

TRAIL COTTAGE BRGUDAC

Ubytovanie (Horská chata) TRAIL COTTAGE BRGUDAC. Situated in Lanišće, TRAIL COTTAGE BRGUDAC features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This chalet features a garden. Ubytovanie TRAIL COTTAGE BRGUDAC sa nachádza v meste Lanišće (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Cepic/Istrien 27780

Apartment in Cepic/Istrien 27780

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Cepic/Istrien 27780. Apartment in Cepic/Istrien 27780 is located in Zatka Čepić. Ubytovanie Apartment in Cepic/Istrien 27780 sa nachádza v meste Lanišće (Chorvátsko - Istria).

Holiday home in Lanisce 39764

Holiday home in Lanisce 39764

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Lanisce 39764. Holiday home in Lanisce 39764 is set in Lanišće. The accommodation is 17 km from Opatija, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Holiday home in Lanisce 39764 sa nachádza v meste Lanišće (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Santa Lucia

Holiday Home Casa Santa Lucia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Santa Lucia. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Casa Santa Lucia is set in Lanišće. Ubytovanie Holiday Home Casa Santa Lucia sa nachádza v meste Lanišće (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lanišće

Mesto Lanišće sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Lanišće.