Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Laško

V meste Laško (Slovinsko) máme celkom 20 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Laško

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Laško

Apartmaji Urška

9,9

Apartmaji Urška

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Urška. Apartmaji Urška features garden views, free WiFi and free private parking, set in Laško, 1.4 km from Lasko Thermal Spa. Ubytovanie Apartmaji Urška sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska).

Farm Stay Pirc

9,9

Farm Stay Pirc

Ubytovanie (Apartmány) Farm Stay Pirc. Offering elegant interiors equipped with traditional wooden furnishings and a sauna, Farm Stay Pirc features free Wifi access, cable TV and a balcony or... Ubytovanie Farm Stay Pirc sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Na Kopitarjevi

9,5

Na Kopitarjevi

Ubytovanie (Penzión) Na Kopitarjevi. Situated in Laško and within 1.1 km of Lasko Thermal Spa, Na Kopitarjevi has a garden, non-smoking rooms, and free WiFi. Ubytovanie Na Kopitarjevi sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Veno

9,4

Apartments Veno

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Veno. Surrounded by the greenery, Apartments Veno enjoys a quiet location 1.5 km from the centre of Laško. Ubytovanie Apartments Veno sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Monet

9,4

Vila Monet

Ubytovanie (Penzión) Vila Monet. Set on the bank of Savinja River, at the foothills of the Hum Peak, this elegant villa offers air-conditioned rooms with free Wi-Fi. Ubytovanie Vila Monet sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Artorius Laško

9,4

Apartments Artorius Laško

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Artorius Laško. Set in Laško, Apartments Artorius Laško offers free WiFi and river views, 2.3 km from Lasko Thermal Spa. Ubytovanie Apartments Artorius Laško sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Stela

9,2

House Stela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Stela. Located in Laško, less than 1 km from Lasko Thermal Spa, House Stela provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie House Stela sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glamping Laško

9,1

Glamping Laško

Ubytovanie (Farma) Glamping Laško. Situated in Laško in the Savinjska region and Lasko Thermal Spa reachable within 1. Ubytovanie Glamping Laško sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aina Boutique Hotel

9,1

Villa Aina Boutique Hotel

Ubytovanie (Hotel) Villa Aina Boutique Hotel. Featuring free WiFi and free parking, Villa Aina Boutique Hotel is located in a green area in the immediate vicinity of Therme Laško, 1.2 km from Laško. Ubytovanie Villa Aina Boutique Hotel sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Čater

9

Guest House Čater

Ubytovanie (Penzión) Guest House Čater. Guest House Čater is located in small Slovenian town called Marija Gradec. The property is an Old Castle dating back to 1446. Ubytovanie Guest House Čater sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Trubarjev Art Boutique *** Superior

9

Hotel Trubarjev Art Boutique *** Superior

Ubytovanie (Hotel) Hotel Trubarjev Art Boutique *** Superior. Located in the centre of Laško, Hotel Trubarjev Art Boutique *** Superior is located in a historic building and offers accommodation 700 metres from Laško... Ubytovanie Hotel Trubarjev Art Boutique *** Superior sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed & Breakfast Savinja

8,9

Bed & Breakfast Savinja

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Savinja. Bed & Breakfast Savinja is located in Laško. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a TV and cable channels. Ubytovanie Bed & Breakfast Savinja sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Park

8,8

Penzion Park

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Park. Penzion Park is located 200 metres from the Laško Wellness Park, including swimming pools, saunas and provides 2 tennis courts. WiFi access is free. Ubytovanie Penzion Park sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Thermana Park Laško**** Superior

8,5

Hotel Thermana Park Laško**** Superior

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thermana Park Laško**** Superior. Hotel Thermana Park Laško sa nachádza uprostred tichého parku a ponúka wellness centrum s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v celom objekte a... Ubytovanie Hotel Thermana Park Laško**** Superior sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zdravilisce - Thermana Lasko

8,1

Hotel Zdravilisce - Thermana Lasko

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zdravilisce - Thermana Lasko. Hotel Zdravilišče Laško sa nachádza v pokojnom parku v blízkosti rieky Savinja, 15 minút pešo od centra mesta Laško. Ubytovanie Hotel Zdravilisce - Thermana Lasko sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Treehouse Na Škaluc

Treehouse Na Škaluc

Ubytovanie (Luxusný stan) Treehouse Na Škaluc. Set in Laško, Treehouse Na Škaluc offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Treehouse Na Škaluc sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Špica Laško

Hotel Špica Laško

Ubytovanie (Hotel) Hotel Špica Laško. Boasting a restaurant, a bar and a garden, Hotel Špica Laško is set in Laško and is 1.5 km from Lasko Thermal Spa. Ubytovanie Hotel Špica Laško sa nachádza v meste Laško (Slovinsko - Savinjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Laško

Mesto Laško sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a ubytovanie v meste Laško.