Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lavant

V meste Lavant (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lavant

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lavant

Haus Tabernig

9,7

Haus Tabernig

Ubytovanie (Apartmán) Haus Tabernig. Set in Lavant in the Tyrol region, Haus Tabernig has a balcony and garden views. Ubytovanie Haus Tabernig sa nachádza v meste Lavant 85 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dolomitengolf Suites

9,5

Dolomitengolf Suites

Ubytovanie (Hotel) Dolomitengolf Suites. With panoramic views of the Lienz Dolomites, the 5-star Dolomitengolf Suites is right next to its own 36-hole golf course in East Tyrol, 10 km from Lienz. Ubytovanie Dolomitengolf Suites sa nachádza v meste Am Golfplatz 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dolomitengolf Hotel & Spa

8,8

Dolomitengolf Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Dolomitengolf Hotel & Spa. Right next to its own 36-hole golf course, this 4-star superior hotel in East Tyrol, 10 km from Lienz, offers panoramic views of the Lienz Dolomites, a... Ubytovanie Dolomitengolf Hotel & Spa sa nachádza v meste Am Golfplatz 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonius Natur Apartment

Antonius Natur Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Antonius Natur Apartment. Located in Lavant in East Tyrol, 6 km from Lienz, Natur Apartment Antonius offers a natural swimming pond and a ski storage space. Ubytovanie Antonius Natur Apartment sa nachádza v meste Lavant 21 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lavant

Mesto Lavant sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Lavant.