Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ledenitzen

V meste Ledenitzen (Rakúsko) máme celkom 14 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ledenitzen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ledenitzen

Haus mit Herz

9,7

Haus mit Herz

Ubytovanie (Apartmán) Haus mit Herz. Situated in Ledenitzen in the Carinthia region, Haus mit Herz features a balcony and garden views. Ubytovanie Haus mit Herz sa nachádza v meste Eggerstrasse 37 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee

9,4

Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee. Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee is located in Ledenitzen. Ubytovanie Ferienwohnungen Burger Ledenitzen am Faakersee sa nachádza v meste Brunnenweg 14 Top 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Schreier

9,2

Landhaus Schreier

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Schreier. This cosy, family-run guesthouse enjoys a beautiful, south-facing location at the edge of the forest, surrounded by Carinthia's scenic lakes and mountains... Ubytovanie Landhaus Schreier sa nachádza v meste Römerweg 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhof Ressmann-Tratnik

9

Ferienhof Ressmann-Tratnik

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhof Ressmann-Tratnik. Situated in Ledenitzen, the Ferienhof Ressmann-Tratnik is a family run, child friendly, organic working farm with cows, chickens and cats living there. Ubytovanie Ferienhof Ressmann-Tratnik sa nachádza v meste Paradiesweg 5 (Rakúsko - Korutánsko).

Landhaus Schösser-Brandler

9

Landhaus Schösser-Brandler

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Schösser-Brandler. A 10-minute walk from the centre of Mayrhofen, the Landhaus Schösser-Brandler is surrounded by meadows and mountains. Ubytovanie Landhaus Schösser-Brandler sa nachádza v meste Laubichl 152 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen Adria Gasthof Rausch

8,8

Alpen Adria Gasthof Rausch

Ubytovanie (Penzión) Alpen Adria Gasthof Rausch. The cosy, child-friendly Alpen Adria Gasthof Rausch is located close to Lake Faak in Southern Carinthia, near the A2 and A11 motorways and the Italian and... Ubytovanie Alpen Adria Gasthof Rausch sa nachádza v meste St. Gregor-Weg 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Gailer

8,4

Pension Gailer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Gailer. Set in a quiet area in Ledenitzen, a 5-minute drive from Lake Faak, Pension Gailer offers free WiFi and a garden with a sun terrace. Ubytovanie Pension Gailer sa nachádza v meste Aichwaldseestraße 10 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienanlage Forellenhof

7,7

Ferienanlage Forellenhof

Ubytovanie (Penzión) Ferienanlage Forellenhof. Offering panoramic views of the Karawanken Mountains, Ferienanlage Forellenhof is located in Ledenitzen in Southern Carinthia, a 5-minute drive from Lake... Ubytovanie Ferienanlage Forellenhof sa nachádza v meste St. Martiner Str. 16 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Mittagskogel

7

Hotel Mittagskogel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mittagskogel. Hotel Mittagskogel is just 1km from the city centre of Ledenitzen and features a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Hotel Mittagskogel sa nachádza v meste Aichwaldseestraße 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Log Cabin near Faaker See

Cozy Log Cabin near Faaker See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cozy Log Cabin near Faaker See. Cozy Log Cabin near Faaker See is situated in Ledenitzen and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Cozy Log Cabin near Faaker See sa nachádza v meste Waubergweg 3 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand

Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand. Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand is located in Ledenitzen and offers a private beach area and a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Rafaela mit Privatstrand sa nachádza v meste Lärchenweg 18 (Rakúsko - Korutánsko).

Ubytovanie v meste Ledenitzen

Mesto Ledenitzen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 14 hotelov a ubytovanie v meste Ledenitzen.