Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lemešany

V meste Lemešany (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lemešany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lemešany

Penzión Lemešany

7

Penzión Lemešany

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lemešany. Penzión Lemešany ponúka ubytovanie v Lemešanoch. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Penzión Lemešany sa nachádza v meste Lemešany (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Lemešany má celkové hodnotenie 7. Pre Penzión Penzión Lemešany momentálne evidujeme 8 recenzií.

U Ferka

6,3

U Ferka

Ubytovanie (Hotel) U Ferka. Ubytovacie zariadenie U Ferka sa nachádza v obci Lemešany a ponúka záhradu a terasu. K dispozícii tu máte spoločnú kuchyňu a reštauráciu. Ubytovanie U Ferka sa nachádza v meste Lemešany (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Ferka má celkové hodnotenie 6,3. Pre Hotel U Ferka momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmány

Apartmány

Ubytovanie (Penzión) Apartmány. Located in Lemešany, Apartmány offers accommodation with private balconies. Ubytovanie Apartmány sa nachádza v meste Lemešany (Slovensko - Prešovský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Apartmány nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lemešany

Mesto Lemešany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lemešany.