Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lendak

V meste Lendak (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lendak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lendak

Penzión Harmónia

9,4

Penzión Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmónia. Penzión Harmónia sa nachádza v Tatranskej Kotline a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Penzión Harmónia sa nachádza v meste Lendak (Slovensko - Prešovský kraj).

Dom Hudackovych

9,3

Dom Hudackovych

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom Hudackovych. Dovolenkový dom Dom Hudáčkových sa nachádza v obci Lendak. Ponúka ubytovanie s barom, bezplatným Wi-Fi, službou nonstop recepcie a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Dom Hudackovych sa nachádza v meste Lendak (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Dom Hudackovych má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Dom Hudackovych momentálne evidujeme 53 recenzií.

Privat Kostolna 11

8,5

Privat Kostolna 11

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kostolna 11. Privát Kostolna 11 sa nachádza v Tatranskej Kotline a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným WiFi a spoločným salónikom. Ubytovanie Privat Kostolna 11 sa nachádza v meste Lendak (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat Kostolna 11 má celkové hodnotenie 8,5. Pre Dovolenkový dom Privat Kostolna 11 momentálne evidujeme 28 recenzií.

Chata Nicol

Chata Nicol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Nicol. Dovolenkový dom Chata Nicol sa nachádza v obci Lendak a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a saunou. Ubytovanie Chata Nicol sa nachádza v meste Lendak (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Nicol nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lendak

Mesto Lendak sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lendak.