Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lendorf

V meste Lendorf (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lendorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lendorf

Ferienwohnung Eigner

9,8

Ferienwohnung Eigner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Eigner. Boasting garden views, Ferienwohnung Eigner offers accommodation with a garden and a patio, around 2.9 km from Roman Museum Teurnia. Ubytovanie Ferienwohnung Eigner sa nachádza v meste Hühnersberg 80 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof-Pension Stauder

9,6

Bauernhof-Pension Stauder

Ubytovanie (Farma) Bauernhof-Pension Stauder. Located on a hillside above Spittal an der Drau, Bauernhof-Pension Stauder is a farmhouse featuring a garden with a fishing pond, barbecue facilities and a... Ubytovanie Bauernhof-Pension Stauder sa nachádza v meste Hühnersberg 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Nischelbitzer

9,3

Gästehaus Nischelbitzer

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Nischelbitzer. A 10-minute drive from the ski lifts of Goldeck Ski Resort and in the vicinity to cross-country ski trails, Gästehaus Nischelbitzer features a garden with... Ubytovanie Gästehaus Nischelbitzer sa nachádza v meste Lendorf 173 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kapeller

9,3

Ferienwohnungen Kapeller

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kapeller. Lendorf’s Ferienwohnungen Kapeller is within a 10-minute drive of Lake Millstatt, the Millstättersee Golf Club, the Goldeck Ski Area, Seeboden and Spittal... Ubytovanie Ferienwohnungen Kapeller sa nachádza v meste Lendorf 1 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Riedl

9,3

Ferienwohnungen Riedl

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienwohnungen Riedl. Surrounded by a garden with barbecue facilities, Ferienwohnungen Riedl is located in Lendorf, 10 km from Lake Millstatt with access to a public beach. Ubytovanie Ferienwohnungen Riedl sa nachádza v meste Lendorf 231 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Gritschacher

8,5

Landhaus Gritschacher

Ubytovanie (Hostinec) Landhaus Gritschacher. Featuring a restaurant serving traditional Carinthian cuisine, Landhaus Gritschacher is 4 km from the centre of Spittal an der Drau and just a 2-minute... Ubytovanie Landhaus Gritschacher sa nachádza v meste Sankt Peter in Holz 7 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Laurenzhof

7

Hotel Laurenzhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Laurenzhof. Only a 10-minute drive away from Nockberge National Park, Hotel Laurenzhof offers a spa centre with an indoor pool. Facilities include a sun terrace. Ubytovanie Hotel Laurenzhof sa nachádza v meste Lendorf 138 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lendorf

Mesto Lendorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Lendorf.