Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lenora

V meste Lenora (Česká republika) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lenora

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lenora

Penzion Ida

9,8

Penzion Ida

Ubytovanie (Penzión) Penzion Ida. Penzión Ida sa nachádza v čiastočne odľahlej oblasti v blízkosti obce Lenora v Juhočeskom kraji, neďaleko Boubínského pralesa. Ubytovanie Penzion Ida sa nachádza v meste Lenora (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Ida má celkové hodnotenie 9,8. Pre Penzión Penzion Ida momentálne evidujeme 48 recenzií.

Apartman Lenka Lenora

9,2

Apartman Lenka Lenora

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lenka Lenora. Apartman Lenka Lenora is set in Lenora and offers a restaurant. Ubytovanie Apartman Lenka Lenora sa nachádza v meste Lenora (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Motel Anna

8,8

Pension Motel Anna

Ubytovanie (Penzión) Pension Motel Anna. Among the facilities of this property are a restaurant, a tour desk and luggage storage space, along with free WiFi. Ubytovanie Pension Motel Anna sa nachádza v meste Lenora (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Pension Motel Anna má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Motel Anna momentálne evidujeme 111 recenzií.

Vlčí Jámy

8,7

Vlčí Jámy

Ubytovanie (Penzión) Vlčí Jámy. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Vlčí Jámy is located in Lenora. Ubytovanie Vlčí Jámy sa nachádza v meste Lenora (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vlčí Jámy má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Vlčí Jámy momentálne evidujeme 50 recenzií.

Penzion U Grobiana

8,6

Penzion U Grobiana

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Grobiana. Set in Lenora, Penzion U Grobiana offers a bar and terrace. Ubytovanie Penzion U Grobiana sa nachádza v meste Lenora (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion U Grobiana má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion U Grobiana momentálne evidujeme 50 recenzií.

Penzion pod Pecí

7,6

Penzion pod Pecí

Ubytovanie (Hostinec) Penzion pod Pecí. Situated in Lenora, Penzion pod Pecí features free WiFi. At the inn, the rooms have a wardrobe and a TV. All rooms will provide guests with a microwave. Ubytovanie Penzion pod Pecí sa nachádza v meste Lenora (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion pod Pecí má celkové hodnotenie 7,6. Pre Hostinec Penzion pod Pecí momentálne evidujeme 37 recenzií.

Holiday Home Lenora

Holiday Home Lenora

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lenora. Located in Lenora in the South Bohemia region, Holiday Home Lenora has a patio. Ubytovanie Holiday Home Lenora sa nachádza v meste Lenora (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday Home Lenora nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa šuměnka

Chalupa šuměnka

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa šuměnka. Chalupa šuměnka is located in Lenora and offers a bar and a garden. This apartment features a terrace. Ubytovanie Chalupa šuměnka sa nachádza v meste Lenora (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lenora

Mesto Lenora sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Lenora.