Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lesce

V meste Lesce (Slovinsko) máme celkom 31 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lesce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lesce

Guesthouse ANKL

9,8

Guesthouse ANKL

Ubytovanie (Apartmán) Guesthouse ANKL. Set in Lesce in the Gorenjska region, Guesthouse ANKL features a patio and garden views. Ubytovanie Guesthouse ANKL sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Catalina Lesce

9,7

Apartment Catalina Lesce

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Catalina Lesce. Set in Lesce, 44 km from Velden am Wörthersee, Apartment Catalina Lesce offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Catalina Lesce sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blue Door

9,6

Blue Door

Ubytovanie (Apartmán) Blue Door. Located in Lesce in the Gorenjska region, Blue Door features a terrace and mountain views. Ubytovanie Blue Door sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Lesce

9,6

Vila Lesce

Ubytovanie (Apartmány) Vila Lesce. Situated in Lesce, 3.3 km from Bled, Vila Lesce features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Vila Lesce sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pr'Jernejc Agroturism

9,6

Pr'Jernejc Agroturism

Ubytovanie (Farma) Pr'Jernejc Agroturism. Located in Lesce, 44 km from Velden am Wörthersee, Pr'Jernejc Agroturism provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Pr'Jernejc Agroturism sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivana B

9,5

Apartment Ivana B

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana B. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartment Ivana B features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Ivana B sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Primožič

9,5

Apartma Primožič

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Primožič. Set in Lesce, Apartma Primožič offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartma Primožič sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pr' Vok

9,5

Apartment Pr' Vok

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pr' Vok. Apartment Pr' Vok is located in Lesce and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Apartment Pr' Vok sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Vrh

9,5

Apartma Vrh

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Vrh. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartma Vrh features a garden. Ubytovanie Apartma Vrh sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

King's and Lake's House Golf Course Royal Bled

9,3

King's and Lake's House Golf Course Royal Bled

Ubytovanie (Hotel) King's and Lake's House Golf Course Royal Bled. Featuring a restaurant and located right next to the Bled Golf Course, King's and Lake's House Golf Course Royal Bled offers accommodation with views of... Ubytovanie King's and Lake's House Golf Course Royal Bled sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Polona

9,2

Apartment Polona

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Polona. Situated in Lesce in the Gorenjska region, Apartment Polona features a terrace. Ubytovanie Apartment Polona sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Panorama

9,2

Apartments Panorama

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Panorama. Set in Lesce, 44 km from Velden am Wörthersee, Apartments Panorama offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Panorama sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma AS

9,2

Apartma AS

Ubytovanie (Apartmán) Apartma AS. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartma AS features a terrace and mountain views. Ubytovanie Apartma AS sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Salon

9,1

Apartma Salon

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Salon. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartma Salon features a patio and mountain views. Ubytovanie Apartma Salon sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Sejalec

9,1

Vila Sejalec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Sejalec. Vila Sejalec is located in Lesce and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytovanie Vila Sejalec sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Török

9,1

Pension Török

Ubytovanie (Penzión) Pension Török. Overlooking the Julian Alps and the Karavanke Mountains, this rustic-style modern guesthouse in Hrase is 1 km away from Lesce-Bled's Train Station. Ubytovanie Pension Török sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Tulipan

9,1

Guesthouse Tulipan

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Tulipan. The Guesthouse Tulipan is located right on the main road in Lesce, a 5-minute walk from the pilgrimage church and from the Lesce-Bled Train and Bus... Ubytovanie Guesthouse Tulipan sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Vidmar, Lesce-Bled

8,9

B&B Vidmar, Lesce-Bled

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Vidmar, Lesce-Bled. Set in Lesce, 43 km from Velden am Wörthersee, B&B Vidmar, Lesce-Bled offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie B&B Vidmar, Lesce-Bled sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Leski Dvor

8,7

Guesthouse Leski Dvor

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Leski Dvor. Offering a restaurant serving international cuisine and a terrace, Guesthouse Leski Dvor is located in Lesce and provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Guesthouse Leski Dvor sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Enjoy Hostel Lesce

8,6

Enjoy Hostel Lesce

Ubytovanie (Hostel) Enjoy Hostel Lesce. Súčasťou ubytovacieho zariadenia Enjoy Hostel Rooms je záhrada, gril. reštaurácia, spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Enjoy Hostel Lesce sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

1A Adventure Hostel

8,6

1A Adventure Hostel

Ubytovanie (Hostel) 1A Adventure Hostel. Hostel 1A Adventure sídli v starej budove kláštora v obci Lesce, 3,9 km od Bledu. Na mieste nájdete bar, gril a slnečnú terasu. Ubytovanie 1A Adventure Hostel sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidmar near Bled

8,5

Apartments Vidmar near Bled

Ubytovanie (Penzión) Apartments Vidmar near Bled. Ubytovacie zariadenie Apartments Vidmar near Bled sa nachádza v Hornokraňskom regióne v blízkosti jazera Bled a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Apartments Vidmar near Bled sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KETNA-duplex apartma

8,2

KETNA-duplex apartma

Ubytovanie (Apartmán) KETNA-duplex apartma. KETNA-duplex apartma is situated in Lesce and offers a bar and a terrace. Ubytovanie KETNA-duplex apartma sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Krek

7,9

Hotel Krek

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krek. Featuring a restaurant and offering free private parking, Hotel Krek is located 4. Ubytovanie Hotel Krek sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krebs

Apartments Krebs

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Krebs. Set in Lesce in the Gorenjska region, Apartments Krebs features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartments Krebs sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska).

Vila Eva Lesce - Bled

Vila Eva Lesce - Bled

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vila Eva Lesce - Bled. Located in Lesce, Vila Eva Lesce - Bled offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytovanie Vila Eva Lesce - Bled sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED

APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED

Ubytovanie (Apartmány) APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED. APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED provides accommodation with a kitchen, situated in Lesce. Complimentary WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytovanie APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED sa nachádza v meste Lesce (Slovinsko - Gorenjska). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lesce

Mesto Lesce sa nachádza na území krajiny Slovinsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 31 hotelov a ubytovanie v meste Lesce.