Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lesnica

V meste Lesnica (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lesnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lesnica

Guest House Pieninka

9,2

Guest House Pieninka

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pieninka. Ubytovanie Guest House Pieninka sa nachádza v obci Lesnica a hosťom ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Pieninka sa nachádza v meste Lesnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Guest House Pieninka má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Guest House Pieninka momentálne evidujeme 111 recenzií.

Chata Pieniny

9,1

Chata Pieniny

Ubytovanie (Hotel) Chata Pieniny. Chata Pieniny ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, reštauráciu a možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v Lesnici, 30 minút chôdze od mesta... Ubytovanie Chata Pieniny sa nachádza v meste Lesnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Pieniny má celkové hodnotenie 9,1. Pre Hotel Chata Pieniny momentálne evidujeme 91 recenzií.

U GORAĽA

8,6

U GORAĽA

Ubytovanie (Penzión) U GORAĽA. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Lesnica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a hydromasážnu vaňu. Ubytovanie U GORAĽA sa nachádza v meste Lesnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie U GORAĽA má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión U GORAĽA momentálne evidujeme 64 recenzií.

Penzion Holica

8,1

Penzion Holica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Holica. Penzión Holica v obci Lesnica ponúka ubytovanie so záhradou, barom, spoločenskou miestnosťou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Holica sa nachádza v meste Lesnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Holica má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Holica momentálne evidujeme 12 recenzií.

Ubytovanie v meste Lesnica

Mesto Lesnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lesnica.