Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Levoča

V meste Levoča (Slovensko) máme celkom 32 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Levoča

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Levoča

CHALET Martuška

10

CHALET Martuška

Ubytovanie CHALET Martuška. Ubytovacie zariadenie CHALET Martuška ponúka ubytovanie v Levoči 24 km od Spišského hradu a 7,1 km od Baziliky sv. Jakuba v Levoči. Ubytovanie CHALET Martuška sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Spillenberg House

10

Spillenberg House

Ubytovanie (Vily) Spillenberg House. Táto vila sa nachádza v Levoči, zapísanej na zozname chránených pamiatok UNESCO, 100 metrov od katedrály sv. Jakuba a 14 km od Spišského hradu. Ubytovanie Spillenberg House sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Spillenberg House má celkové hodnotenie 10. Pre Vily Spillenberg House momentálne evidujeme 7 recenzií.

Residence Spillenberg Apartment 1A

10

Residence Spillenberg Apartment 1A

Ubytovanie Residence Spillenberg Apartment 1A. Featuring inner courtyard views, Residence Spillenberg Apartment 1A offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 21 km from Spis... Ubytovanie Residence Spillenberg Apartment 1A sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

historical Zaffir house - market square

10

historical Zaffir house - market square

Ubytovanie historical Zaffir house - market square. Historické ubytovanie Zaffir house - market square sa nachádza približne 18 km od Spišského hradu a ponúka terasu, balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie historical Zaffir house - market square sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Želený domčúrik

9,9

Želený domčúrik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Želený domčúrik. Dovolenkový dom Želený domčúrik sa môže pochváliť grilom a spoločnou kuchyňou. Nachádza sa 1,3 km od katedrály sv. Jakuba a 20 km od Spišského hradu. Ubytovanie Želený domčúrik sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Želený domčúrik má celkové hodnotenie 9,9. Pre Dovolenkový dom Želený domčúrik momentálne evidujeme 22 recenzií.

Privat pri Hradbach

9,8

Privat pri Hradbach

Ubytovanie (Privát) Privat pri Hradbach. Privát pri Hradbách sa nachádza iba 200 metrov od centra mesta Levoča, zapísanom na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytovanie Privat pri Hradbach sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privat pri Hradbach má celkové hodnotenie 9,8. Pre Privát Privat pri Hradbach momentálne evidujeme 53 recenzií.

Apartmán NIKA

9,7

Apartmán NIKA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán NIKA. Apartmán NIKA s výhľadom do záhrady sa nachádza v Levoči, približne 14 km od Spišského hradu. Katedrála sv. Jakuba je od ubytovania vzdialená 5 km. Ubytovanie Apartmán NIKA sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Historical house in the center Levoča with parking

9,7

Historical house in the center Levoča with parking

Ubytovanie (Apartmán) Historical house in the center Levoča with parking. Ubytovacie zariadenie Historical house in the center Levoča with parking sa nachádza Levoči 200 metrov od Katedrály sv. Ubytovanie Historical house in the center Levoča with parking sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie KAMI

9,7

Ubytovanie KAMI

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie KAMI. Ubytovanie KAMI sa nachádza v Levoči, 300 metrov od katedrály sv. Jakuba v Levoči, 300 metrov od mestskej radnice a 14 km od Spišského hradu. Ubytovanie Ubytovanie KAMI sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie KAMI má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Ubytovanie KAMI momentálne evidujeme 25 recenzií.

Residence Spillenberg Bridal Suite 100m2

9,7

Residence Spillenberg Bridal Suite 100m2

Ubytovanie Residence Spillenberg Bridal Suite 100m2. Located in Levoča, 49 km from Dobsinska Ice Cave, Residence Spillenberg Bridal Suite 100m2 features views of the city. Ubytovanie Residence Spillenberg Bridal Suite 100m2 sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Residence Spillenberg Classic Room

9,7

Residence Spillenberg Classic Room

Ubytovanie Residence Spillenberg Classic Room. Set in Levoča and within 21 km of Spis Castle, Residence Spillenberg Classic Room features a terrace, non-smoking rooms, and free WiFithroughout the... Ubytovanie Residence Spillenberg Classic Room sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Nasa Chata

9,6

Nasa Chata

Ubytovanie (Chata v prírode) Nasa Chata. Zariadenie Naša Chata sa nachádza v Levočskej Doline a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet má obývaciu izbu s krbom a terasu s výhľadom na... Ubytovanie Nasa Chata sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Nasa Chata má celkové hodnotenie 9,6. Pre Chata v prírode Nasa Chata momentálne evidujeme 29 recenzií.

apartmány LEVOČA

9,6

apartmány LEVOČA

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) apartmány LEVOČA. Apartmány LEVOČA sa nachádzajú v Levoči, 17 km od Spišského hradu a 400 metrov od Katedrály sv. Jakuba v Levoči. Naskytá sa z nich výhľad do záhrady. Ubytovanie apartmány LEVOČA sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie apartmány LEVOČA má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmánnový hotel apartmány LEVOČA momentálne evidujeme 17 recenzií.

Apartmány Kašper

9,6

Apartmány Kašper

Ubytovanie Apartmány Kašper. Apartmány Kašper sa nachádzajú v Levoči len 17 km od Spišského hradu. Ponúkajú ubytovanie so záhradou, terasou, grilom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Kašper sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Horský dom apartmány 2

9,6

Horský dom apartmány 2

Ubytovanie Horský dom apartmány 2. Offering a garden and garden view, Horský dom apartmány 2 is set in Levoča, 20 km from Spis Castle and 3.7 km from St. Jacobs Cathedral in Levoca. Ubytovanie Horský dom apartmány 2 sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Miško

9,6

Privát Miško

Ubytovanie (Penzión) Privát Miško. Privát Miško sa nachádza v Levoči, 24 km od Spišského hradu, 600 metrov od Levoče a 7 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči a levočskej radnice. Ubytovanie Privát Miško sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Privát Miško má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Privát Miško momentálne evidujeme 60 recenzií.

Ubytovanie u Janusa

9,6

Ubytovanie u Janusa

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie u Janusa. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u Janusa sa nachádza v centre Levoče a ponúka suity s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromné parkovisko... Ubytovanie Ubytovanie u Janusa sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Ubytovanie u Janusa má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Ubytovanie u Janusa momentálne evidujeme 154 recenzií.

Dom Stefany

9,5

Dom Stefany

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom Stefany. Dom Stefany is located in Spišské Podhradie. The accommodation is 42 km from Vysoké Tatry, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Dom Stefany sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Dolinka Holiday Home

9,5

Dolinka Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dolinka Holiday Home. Dovolenkový dom Dolinka Holiday Home sa nachádza v Levoči. Ponúka vám výbavu na grilovanie a terasu. Sídli v budove postavenej v roku 2014. Ubytovanie Dolinka Holiday Home sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Dolinka Holiday Home má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Dolinka Holiday Home momentálne evidujeme 29 recenzií.

Penzion Kiska Levoča

9,5

Penzion Kiska Levoča

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kiska Levoča. Penzión Kiska Levoča sa nachádza v meste Levoča, 17 km od Spišského hradu a v blízkosti turistických atrakcií, ako je Katedrála sv. Ubytovanie Penzion Kiska Levoča sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Kiska Levoča má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Kiska Levoča momentálne evidujeme 164 recenzií.

Apartmán Beáta

9,5

Apartmán Beáta

Ubytovanie Apartmán Beáta. Boasting garden views, Apartmán Beáta offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 19 km from Spis Castle. Ubytovanie Apartmán Beáta sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Oaza

9,4

Penzión Oaza

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oaza. Penzión Oáza nájdete 150 metrov od centra Levoče. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Penzión Oaza sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Oaza má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzión Oaza momentálne evidujeme 278 recenzií.

Chaty Lipa

9,4

Chaty Lipa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Lipa. Dovolenkový komplex Chaty Lipa sa nachádza 10 km od lyžiarskeho strediska Levočská Dolina a okrem dobre vybavených chatiek ponúka aj tradičnú slovenskú... Ubytovanie Chaty Lipa sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chaty Lipa má celkové hodnotenie 9,4. Pre Chata v prírode Chaty Lipa momentálne evidujeme 6 recenzií.

U poľovníka

9,3

U poľovníka

Ubytovanie (Apartmán) U poľovníka. Ubytovacie zariadenie U poľovníka s terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Levoči 14 km od Spišského hradu a 5 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči. Ubytovanie U poľovníka sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Rodina

9,3

Penzión Rodina

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Rodina. Penzión Rodina sa nachádza v Levoči a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je aj bar a gril. Ubytovanie Penzión Rodina sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Rodina má celkové hodnotenie 9,3. Pre Bed and breakfast Penzión Rodina momentálne evidujeme 205 recenzií.

Hotel Arkada

9,2

Hotel Arkada

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arkada. Hotel Arkada sídli v historickej budove zo 14. storočia priamo na Námestí Majstra Pavla v centre Levoče, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok... Ubytovanie Hotel Arkada sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Arkada má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Hotel Arkada momentálne evidujeme 133 recenzií.

Apartmány Castle

9,2

Apartmány Castle

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Castle. Apartmány Castle sa nachádzajú v Levoči necelý 1 km od Spišského hradu a 13 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči a od radnice v Levoči. Ubytovanie Apartmány Castle sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Mia

9,1

Villa Mia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Mia. Vila Mia sa nachádza v Levoči a ponúka ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie Villa Mia sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa Mia má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vidiecky dom Villa Mia momentálne evidujeme 5 recenzií.

Antik Apartmán Levoča

9,1

Antik Apartmán Levoča

Ubytovanie (Apartmány) Antik Apartmán Levoča. Antik Apartmán Levoča sa nachádza v Levoči, 18 km od Spišského hradu a necelý 1 km od katedrály sv. Jakuba. Ubytovanie Antik Apartmán Levoča sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Antik Apartmán Levoča má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmány Antik Apartmán Levoča momentálne evidujeme 234 recenzií.

Boutique hotel Pracháreň

9

Boutique hotel Pracháreň

Ubytovanie (Hotel) Boutique hotel Pracháreň. Butikový hotel Pracháreň sa nachádza v Levoči, v zrekonštruovanej historickej budove z 13. storočia. Ubytovanie Boutique hotel Pracháreň sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Boutique hotel Pracháreň má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Boutique hotel Pracháreň momentálne evidujeme 97 recenzií.

Hotel U Leva

9

Hotel U Leva

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Leva. Hotel U Leva sa nachádza v malebnom regióne Spiš v centre mesta Levoča priamo na hlavnom námestí. Ubytovanie Hotel U Leva sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel U Leva má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel U Leva momentálne evidujeme 407 recenzií.

Penzión Villa Fam

9

Penzión Villa Fam

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa Fam. Penzión Villa Fam sa nachádza v Levoči, 18 km od Spišského hradu. Ponúka vám záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a výbavu na grilovanie. Ubytovanie Penzión Villa Fam sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Villa Fam má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Villa Fam momentálne evidujeme 165 recenzií.

Penzión Texon

9

Penzión Texon

Ubytovanie (Penzión) Penzión Texon. Ubytovacie zariadenie sa nachádza asi 21 km od Spišského hradu, 2,3 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči a 2,3 km od mestskej radnice Levoča. Ubytovanie Penzión Texon sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Texon má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzión Texon momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán Levoča

8,8

Apartmán Levoča

Ubytovanie Apartmán Levoča. Located in Levoča and only 19 km from Spis Castle, Apartmán Levoča provides accommodation with inner courtyard views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmán Levoča sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Stela

8,7

Hotel Stela

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stela. Hotel Stela sa nachádza v budove, ktorá je jednou z najdôležitejších architektonických pamiatok nielen v Levoči, ale aj na Slovensku. Ubytovanie Hotel Stela sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Stela má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Stela momentálne evidujeme 251 recenzií.

Penzión Hubert Levoča

8,7

Penzión Hubert Levoča

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hubert Levoča. Penzión Hubert Levoča sa nachádza v Levoči a ponúka bezplatné bicykle, záhradu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzión Hubert Levoča sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Hubert Levoča má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Hubert Levoča momentálne evidujeme 121 recenzií.

Chata u Janusa Fedorkin Jarok

8,5

Chata u Janusa Fedorkin Jarok

Ubytovanie (Horské chaty) Chata u Janusa Fedorkin Jarok. Chata u Janusa Fedorkin Jarok sa nachádza uprostred lesov v lokalite Fedorkin Jarok, 7 km od Levoče. Ubytovanie Chata u Janusa Fedorkin Jarok sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata u Janusa Fedorkin Jarok má celkové hodnotenie 8,5. Pre Horské chaty Chata u Janusa Fedorkin Jarok momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartment in a historical house in the center of Levoča

8,4

Apartment in a historical house in the center of Levoča

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in a historical house in the center of Levoča. Ubytovacie zariadenie Apartment in a historical house in the center of Levoča sa nachádza v Levoči, len 200 metrov od Baziliky sv. Ubytovanie Apartment in a historical house in the center of Levoča sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Barbakan

8,4

Hotel Barbakan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbakan. Tento boutique hotel sídli v budove zo 14. storočia v centre Levoče a naskytá sa z neho jedinečný výhľad na Mariánsku horu a na menšiu baziliku, ktorá je... Ubytovanie Hotel Barbakan sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Barbakan má celkové hodnotenie 8,4. Pre Hotel Hotel Barbakan momentálne evidujeme 240 recenzií.

Penzión Gróf

7,9

Penzión Gróf

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gróf. Penzión Gróf sa nachádza v Levoči a ponúka vonkajší bazén a vírivku. Poskytuje detské ihrisko, terasu a vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Penzión Gróf sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzión Gróf má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzión Gróf momentálne evidujeme 40 recenzií.

Duci

7,8

Duci

Ubytovanie (Apartmány) Duci. Penzión Duci sa nachádza iba 350 metrov od centra Levoče, ktoré je zaradené v zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Duci sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Duci má celkové hodnotenie 7,8. Pre Apartmány Duci momentálne evidujeme 34 recenzií.

Picolo Levoča

6,9

Picolo Levoča

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Picolo Levoča. Boasting city views, Picolo Levoča provides accommodation with a terrace and a kettle, around 13 km from Spis Castle. Ubytovanie Picolo Levoča sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Picolo apartmany

4

Picolo apartmany

Ubytovanie (Apartmány) Picolo apartmany. Picolo apartmany has a balcony and is situated in Levoča, within just 200 metres of St. Jacobs Cathedral in Levoca and 200 metres of Townhall Levoca. Ubytovanie Picolo apartmany sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Horský dom Apartmány

Horský dom Apartmány

Ubytovanie (Apartmán) Horský dom Apartmány. Horský dom Apartmány sa nachádza v Levoči, len 20 km od Spišského hradu a 3,8 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči. Ubytovanie Horský dom Apartmány sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Podkova

Apartmány Podkova

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Podkova. Set in Levoča in the Prešovský kraj region, with St. Ubytovanie Apartmány Podkova sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí

Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí

Ubytovanie (Privát) Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí. Penzión Kiska Levočská Dolina s grilom a slnečnou terasou sa nachádza v Levoči v Prešovskom kraji, 14 km od Spišského hradu. Ubytovanie Penzion Kiska Levočská Dolina, ubytovanie v súkromí sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie Aďka

Ubytovanie Aďka

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Aďka. Located in Levoča and with Spis Castle reachable within 18 km, Ubytovanie Aďka provides a garden, non-smoking rooms, free WiFi and a terrace. Ubytovanie Ubytovanie Aďka sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Penzión Ubytovanie Aďka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Klastorska 35

Klastorska 35

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Klastorska 35. Dovolenkový dom Kláštorská 35 sa nachádza v zrekonštruovanom renesančnom dome v Levoči, ktorá je zapísaná na zozname UNESCO. Ubytovanie Klastorska 35 sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Dovolenkový dom Klastorska 35 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Záhradný domček

Záhradný domček

Ubytovanie Záhradný domček. Offering garden views, Záhradný domček is an accommodation set in Levoča, 18 km from Spis Castle and 49 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Záhradný domček sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Design Apartment

Design Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Design Apartment. Design Apartment in Levoča offers accommodation with free WiFi, 13 km from Spis Castle. The apartment is 100 metres from St. Jacobs Cathedral in Levoca. Ubytovanie Design Apartment sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie v meste Levoča

Mesto Levoča sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a ubytovanie v meste Levoča.