Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Lieserhofen

V meste Lieserhofen (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lieserhofen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lieserhofen

Gasthof Pension Perauer

9,4

Gasthof Pension Perauer

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Perauer. Lieserhofen's Gasthof Pension Perauer is 4 km from Millstättersee Lake and has a restaurant which serves dishes made from regional, seasonal products. Ubytovanie Gasthof Pension Perauer sa nachádza v meste Seeblickstraße 37 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Urlaub im Troadkasten

Urlaub im Troadkasten

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Urlaub im Troadkasten. Boasting a garden and a terrace, Urlaub im Troadkasten offers accommodation in Lieserhofen with free WiFi and garden views. Ubytovanie Urlaub im Troadkasten sa nachádza v meste 10 Tulpenweg (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Gerti Kalt

Ferienwohnung Gerti Kalt

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gerti Kalt. Featuring a garden with barbecue facilities as well as table tennis, Ferienwohnung Gerti Kalt offers self-catering accommodation with free WiFi access,... Ubytovanie Ferienwohnung Gerti Kalt sa nachádza v meste Eichenweg 4 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lieserhofen

Mesto Lieserhofen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lieserhofen.