Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Limbach

V meste Limbach (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Limbach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Limbach

Sonnenhof

9,7

Sonnenhof

Ubytovanie (Apartmán) Sonnenhof. Sonnenhof is situated in Limbach im Burgenland and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Sonnenhof sa nachádza v meste Obere Hauptstrasse 17 Wohnung (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vinica

8,9

Villa Vinica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Vinica. Ubytovacie zariadenie Villa Vinica sa nachádza v malebnej obci Limbach, priamo vo vinárskej oblasti a ponúka ubytovanie s ochutnávkami vín, výlety,... Ubytovanie Villa Vinica sa nachádza v meste Limbach (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Vinica má celkové hodnotenie 8,9. Pre Bed and breakfast Villa Vinica momentálne evidujeme 281 recenzií.

Gaudium centrum oddychu

Gaudium centrum oddychu

Ubytovanie (Penzión) Gaudium centrum oddychu. Ubytovacie zariadenie Gaudium centrum oddychu sa nachádza v meste Limbach. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Gaudium centrum oddychu sa nachádza v meste Limbach (Slovensko - Bratislavský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Limbach

Mesto Limbach sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Limbach.