Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lind ob Velden

V meste Lind ob Velden (Rakúsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lind ob Velden

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lind ob Velden

The White House Austria

9,1

The White House Austria

Ubytovanie (Apartmány) The White House Austria. Ubytovacie zariadenie The White House sa nachádza na pokojnom mieste v obci Lind ob Velden, 3 km od brehu jazera Wörthersee a 2 minúty jazdy od obce Velden... Ubytovanie The White House Austria sa nachádza v meste Rainerweg 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Topitschnig

8,9

Ferienwohnung Topitschnig

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Topitschnig. Ferienwohnung Topitschnig is 4 km from the centre of Velden and Lake Wörthersee. Guests benefit from a balcony and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Topitschnig sa nachádza v meste Dr.Karl-Renner-Weg 17 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mittagskogel

Apartment Mittagskogel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mittagskogel. Set in Lind ob Velden in the Carinthia region, Apartment Mittagskogel has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Mittagskogel sa nachádza v meste Mittagskogelstraße 51 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lind ob Velden

Mesto Lind ob Velden sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Lind ob Velden.