Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lipany

V meste Lipany (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lipany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lipany

Apartman Barbara

9,8

Apartman Barbara

Ubytovanie Apartman Barbara. Boasting mountain views, Apartman Barbara features accommodation with a balcony and a kettle, around 35 km from Spis Castle. Ubytovanie Apartman Barbara sa nachádza v meste Lipany (Slovensko - Prešovský kraj).

Kaštieľ Rožkovany

9,6

Kaštieľ Rožkovany

Ubytovanie (Penzión) Kaštieľ Rožkovany. Penzión Kaštieľ Rožkovany sa nachádza v Rožkovanoch, 3 km od mesta Lipany. Ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu a bar. Ubytovanie Kaštieľ Rožkovany sa nachádza v meste Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Kaštieľ Rožkovany má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Kaštieľ Rožkovany momentálne evidujeme 25 recenzií.

Troja

8,9

Troja

Ubytovanie (Penzión) Troja. Ubytovacie zariadenie Troja sa nachádza v obci Lipany, 31 km od mesta Krynica Zdrój. Ponúka detské ihrisko a terasu na opaľovanie. Ubytovanie Troja sa nachádza v meste Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Troja má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Troja momentálne evidujeme 95 recenzií.

Hotel Mladosť

8

Hotel Mladosť

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mladosť. Hotel Mladosť sa nachádza v Lipanoch a ponúka terasu, bar, službu nonstop recepcie a reštauráciu. Hostia sa môžu pokochať výhľadom na mesto. Ubytovanie Hotel Mladosť sa nachádza v meste Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Mladosť má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Mladosť momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie Magnolia

Ubytovanie Magnolia

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Magnolia. Ubytovanie Magnolia sa nachádza v Lipanoch a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky v penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Ubytovanie Magnolia sa nachádza v meste Lipany (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Katarina

Chata Katarina

Ubytovanie (Horská chata) Chata Katarina. Chata Katarina sa nachádza v obci Lipany v prešovskom kraji a ponúka terasu. Z horskej chaty je výhľad do záhrady a je vzdialená 34 km od Prešova. Ubytovanie Chata Katarina sa nachádza v meste Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Horská chata Chata Katarina nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lipany

Mesto Lipany sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Lipany.