Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lipik

V meste Lipik (Chorvátsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lipik

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lipik

Sobe Lipik

9

Sobe Lipik

Ubytovanie (Penzión) Sobe Lipik. Sobe Lipik is set in Lipik and has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytovanie Sobe Lipik sa nachádza v meste Lipik (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelka Lipik

Kuća za odmor Jelka Lipik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Jelka Lipik. Kuća za odmor Jelka Lipik is set in Lipik. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytovanie Kuća za odmor Jelka Lipik sa nachádza v meste Lipik (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman MIMA Lipik

Apartman MIMA Lipik

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MIMA Lipik. Situated in Lipik, Apartman MIMA Lipik features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman MIMA Lipik sa nachádza v meste Lipik (Chorvátsko - Požega-Slavonia County).

OK studio & rooms Lipik

OK studio & rooms Lipik

Ubytovanie (Penzión) OK studio & rooms Lipik. Situated in Lipik, OK studio & rooms Lipik has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free... Ubytovanie OK studio & rooms Lipik sa nachádza v meste Lipik (Chorvátsko - Požega-Slavonia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lipik

Mesto Lipik sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lipik.