Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lipník nad Bečvou

V meste Lipník nad Bečvou (Česká republika) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lipník nad Bečvou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lipník nad Bečvou

Penzion Fantasy - restaurant

9,2

Penzion Fantasy - restaurant

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Fantasy - restaurant. Penzión Fantasy - restaurant sa nachádza v meste Lipník nad Bečvou a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s bezplatnými bicyklami. Ubytovanie Penzion Fantasy - restaurant sa nachádza v meste Lipník nad Bečvou (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Fantasy - restaurant má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hostinec Penzion Fantasy - restaurant momentálne evidujeme 132 recenzií.

Wellness penzion U Grygarů

9,2

Wellness penzion U Grygarů

Ubytovanie (Penzión) Wellness penzion U Grygarů. Tento penzión sa nachádza iba 30 metrov od hlavného námestia v Lipníku nad Bečvou. Ubytovanie Wellness penzion U Grygarů sa nachádza v meste Lipník nad Bečvou (Česká republika - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness penzion U Grygarů má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Wellness penzion U Grygarů momentálne evidujeme 241 recenzií.

Penzion U Zámecké Zahrady

8,8

Penzion U Zámecké Zahrady

Ubytovanie (Penzión) Penzion U Zámecké Zahrady. Penzión U Zámocké Záhrady ponúka pokojné ubytovanie v historickom centre mesta Lipník nad Bečou, 25 km od Olomouca. Ubytovanie Penzion U Zámecké Zahrady sa nachádza v meste Lipník nad Bečvou (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion na 13 Lipník

Penzion na 13 Lipník

Ubytovanie (Penzión) Penzion na 13 Lipník. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. The accommodation provides free WiFi. Ubytovanie Penzion na 13 Lipník sa nachádza v meste Lipník nad Bečvou (Česko - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmá s vlastní saunou

Apartmá s vlastní saunou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmá s vlastní saunou. Apartmá s vlastní saunou is situated in Lipník nad Bečvou and offers a bar. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartmá s vlastní saunou sa nachádza v meste Lipník nad Bečvou (Česko - Olomoucký kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lipník nad Bečvou

Mesto Lipník nad Bečvou sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Lipník nad Bečvou.