Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lipót

V meste Lipót (Maďarsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lipót

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lipót

Levendula Ház

9,8

Levendula Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula Ház. Ubytovanie Levendula Ház sa nachádza v meste Lipót a ponúka ubytovanie s terasou K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Levendula Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sari Vendégház

9,4

Sari Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sari Vendégház. Ubytovacie zariadenie Sari Vendégház sa nachádza v mestečku Lipót, 41 km od Bratislavy. Ubytovanie Sari Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buzogány Vendégház

9,2

Buzogány Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Buzogány Vendégház. Buzogány Vendégház is located in Lipót and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Buzogány Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Cseresznyés Ház

9

Cseresznyés Ház

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyés Ház. Ubytovacie zariadenie Cseresznyés Ház sa nachádza v meste Lipót, 27 km od obce Hegyeshalom. Ubytovanie Cseresznyés Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Panzio es Apartman Hazak

8,6

Family Panzio es Apartman Hazak

Ubytovanie (Penzión) Family Panzio es Apartman Hazak. Family Panzio es Apartman Hazak sa nachádza v meste Lipót iba 150 metrov od termálnych kúpeľov a kúpeľného centra. Ubytovanie Family Panzio es Apartman Hazak sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orchidea Hotel Lipót

8,5

Orchidea Hotel Lipót

Ubytovanie (Hotel) Orchidea Hotel Lipót. Hotel Orchidea Lipót ponúka bezplatný vnútorný a vonkajší bazén, wellness centrum, fitnescentrum a Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Ubytovanie Orchidea Hotel Lipót sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lipóti Termál Camping

8,2

Lipóti Termál Camping

Ubytovanie (Kemping) Lipóti Termál Camping. Ubytovanie Lipóti Termál Camping sa nachádza v meste Lipót, 27 km od mesta Hegyeshalom. Ubytovanie Lipóti Termál Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Szenafu U.-Lipót

Holiday home Szenafu U.-Lipót

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Szenafu U.-Lipót. Holiday home Szenafu U.-Lipót is set in Lipót. The accommodation is 26 km from Hegyeshalom. Ubytovanie Holiday home Szenafu U.-Lipót sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Lipót-Haus

Lipót-Haus

Ubytovanie (Apartmán) Lipót-Haus. Set in Lipót in the Gyor-Moson-Sopron region, Lipót-Haus features a terrace and lake views. Ubytovanie Lipót-Haus sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót. Ubytovacie zariadenie Lipot Buzogany Utca-Lipót sa nachádza v meste Lipót a tento dovolenkový dom má tiež vlastný bazén. Ubytovanie Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fazekas Vendégház

Fazekas Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fazekas Vendégház. Facing the beachfront in Lipót, Fazekas Vendégház has a shared lounge and a garden. Ubytovanie Fazekas Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lipót Termál Vendégszoba

Lipót Termál Vendégszoba

Ubytovanie (Penzión) Lipót Termál Vendégszoba. Providing free WiFi, vendégszoba is located in Lipót. Guests can have a drink at the bar. All rooms in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytovanie Lipót Termál Vendégszoba sa nachádza v meste Lipót (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Ubytovanie v meste Lipót

Mesto Lipót sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Lipót.