Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lipót

V meste Lipót (Maďarsko) máme celkom 11 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lipót

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lipót

Vízparti Rózsa Vendégház

10

Vízparti Rózsa Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vízparti Rózsa Vendégház. Located in Lipót in the Gyor-Moson-Sopron region, Vízparti Rózsa Vendégház features a balcony and garden views. Ubytovanie Vízparti Rózsa Vendégház sa nachádza v meste Lipót (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Levendula Ház

9,8

Levendula Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula Ház. Ubytovanie Levendula Ház sa nachádza v meste Lipót a ponúka ubytovanie s terasou K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytovanie Levendula Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Nyugi-Lak

9,7

Nyugi-Lak

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Nyugi-Lak. Boasting a hot tub, Nyugi-Lak is situated in Lipót. The accommodation is 47 km from Podersdorf am See, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Nyugi-Lak sa nachádza v meste Lipót (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Sari Vendégház

9,4

Sari Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sari Vendégház. Ubytovacie zariadenie Sari Vendégház sa nachádza v mestečku Lipót, 41 km od Bratislavy. Ubytovanie Sari Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Cseresznyés Ház

9

Cseresznyés Ház

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyés Ház. Ubytovacie zariadenie Cseresznyés Ház sa nachádza v meste Lipót, 27 km od obce Hegyeshalom. Ubytovanie Cseresznyés Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Family Panzio es Apartman Hazak

8,6

Family Panzio es Apartman Hazak

Ubytovanie (Penzión) Family Panzio es Apartman Hazak. Family Panzio es Apartman Hazak sa nachádza v meste Lipót iba 150 metrov od termálnych kúpeľov a kúpeľného centra. Ubytovanie Family Panzio es Apartman Hazak sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Orchidea Hotel Lipót

8,5

Orchidea Hotel Lipót

Ubytovanie (Hotel) Orchidea Hotel Lipót. Hotel Orchidea Lipót ponúka bezplatný vnútorný a vonkajší bazén, wellness centrum, fitnescentrum a Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Ubytovanie Orchidea Hotel Lipót sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Lipóti Termál Camping

8,2

Lipóti Termál Camping

Ubytovanie (Kemping) Lipóti Termál Camping. Ubytovanie Lipóti Termál Camping sa nachádza v meste Lipót, 27 km od mesta Hegyeshalom. Ubytovanie Lipóti Termál Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország

6,5

Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország

Ubytovanie (Apartmán) Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország. Situated in Lipót in the Gyor-Moson-Sopron region, Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország has a garden. Ubytovanie Tóparti Vendégház - Lipót, Magyarország sa nachádza v meste Lipót (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház

Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház. Featuring a garden, private pool and lake views, Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház is located in Lipót. Ubytovanie Vízparti Tulipán Jacuzzi Vendégház sa nachádza v meste Lipót (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Lipót-Haus

Lipót-Haus

Ubytovanie (Apartmán) Lipót-Haus. Set in Lipót in the Gyor-Moson-Sopron region, Lipót-Haus features a terrace and lake views. Ubytovanie Lipót-Haus sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót. Ubytovacie zariadenie Lipot Buzogany Utca-Lipót sa nachádza v meste Lipót a tento dovolenkový dom má tiež vlastný bazén. Ubytovanie Holiday home Lipot Buzogany Utca-Lipót sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Fazekas Vendégház

Fazekas Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fazekas Vendégház. Facing the beachfront in Lipót, Fazekas Vendégház has a shared lounge and a garden. Ubytovanie Fazekas Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Hunting Lodge Lipót

Hunting Lodge Lipót

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hunting Lodge Lipót. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Hunting Lodge Lipót is set in Lipót. Ubytovanie Hunting Lodge Lipót sa nachádza v meste Lipót (Maďarsko - Gyor-Moson-Sopron).

Ubytovanie v meste Lipót

Mesto Lipót sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 11 hotelov a ubytovanie v meste Lipót.