Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Lúžna

V meste Liptovská Lúžna (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Lúžna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Lúžna

Romantická drevenica

9,3

Romantická drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantická drevenica. Romantická drevenica sa nachádza v Liptovskej Lúžnej a ponúka vám ubytovaciu jednotku s možnosťou vlastného stravovania, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Romantická drevenica sa nachádza v meste Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Romantická drevenica má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Romantická drevenica momentálne evidujeme 42 recenzií.

Penzión Baltazár

8,3

Penzión Baltazár

Ubytovanie (Penzión) Penzión Baltazár. Penzión Baltazár sa nachádza v obci Liptovská Lúžna a hosťom ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a reštauráciu. Ubytovanie Penzión Baltazár sa nachádza v meste Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Baltazár má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Penzión Baltazár momentálne evidujeme 36 recenzií.

Drevenica Art Galery

Drevenica Art Galery

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Art Galery. Drevenica Art Galery sa nachádza v obci Liptovská Lúžna, 47 km od Banskej Bystrice a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Drevenica Art Galery sa nachádza v meste Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Baltazár

Drevenica Baltazár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Baltazár. Drevenica Baltazár sa nachádza v obci Liptovská Lúžna a ponúka záhradu a gril. K dispozícii je spálňa a kompletne vybavená kuchyňa s rúrou. Ubytovanie Drevenica Baltazár sa nachádza v meste Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Drevenica Baltazár nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Liptovská Lúžna

Mesto Liptovská Lúžna sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Lúžna.