Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Ondrašová

V meste Liptovská Ondrašová (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Ondrašová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Ondrašová

Privat Em & Mi

9,7

Privat Em & Mi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Em & Mi. Ubytovanie Privat Em & Mi sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 2,2 km od aquaparku Tatralandia, 10 km od Liptovskej Mary a 16 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Privat Em & Mi sa nachádza v meste Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Em & Mi má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Privat Em & Mi momentálne evidujeme 33 recenzií.

Chatka Tatralandia 114

9,3

Chatka Tatralandia 114

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chatka Tatralandia 114. Chatka Tatralandia 114 sa nachádza v Liptovskej Ondrašovej, 5 km od Liptovského Mikuláša. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatka Tatralandia 114 sa nachádza v meste Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chatka Tatralandia 114 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový park Chatka Tatralandia 114 momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytovanie v meste Liptovská Ondrašová

Mesto Liptovská Ondrašová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Ondrašová.