Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Ondrašová

V meste Liptovská Ondrašová (Slovensko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Ondrašová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Ondrašová

Privat Em & Mi

9,7

Privat Em & Mi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Em & Mi. Ubytovanie Privat Em & Mi sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 2,2 km od aquaparku Tatralandia, 10 km od Liptovskej Mary a 16 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Privat Em & Mi sa nachádza v meste Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Em & Mi má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Privat Em & Mi momentálne evidujeme 33 recenzií.

Aquamara Aquapark Tatralandia

9,6

Aquamara Aquapark Tatralandia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Aquamara Aquapark Tatralandia. Toto 3-hviezdičkové ubytovacie zariadenie Aquamara Aquapark Tatralandia sa nachádza priamo v areáli aquaparku Tatralandia a ponúka recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Aquamara Aquapark Tatralandia sa nachádza v meste Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Aquamara Aquapark Tatralandia má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Aquamara Aquapark Tatralandia momentálne evidujeme 31 recenzií.

Chatka Tatralandia 114

9,3

Chatka Tatralandia 114

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chatka Tatralandia 114. Chatka Tatralandia 114 sa nachádza v Liptovskej Ondrašovej, 5 km od Liptovského Mikuláša. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatka Tatralandia 114 sa nachádza v meste Liptovská Ondrašová (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chatka Tatralandia 114 má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový park Chatka Tatralandia 114 momentálne evidujeme 20 recenzií.

Ubytovanie v meste Liptovská Ondrašová

Mesto Liptovská Ondrašová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Ondrašová.