Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Osada

V meste Liptovská Osada (Slovensko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Osada

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Osada

Božie domčeky

9,6

Božie domčeky

Ubytovanie (Apartmán) Božie domčeky. Ubytovanie Božie domčeky sa nachádza v Liptovskej Osade v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Je vzdialené 45 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Božie domčeky sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj).

Sedliacka drevenica

9,4

Sedliacka drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sedliacka drevenica. Sedliacka drevenica sa nachádza v obci Liptovská Osada a je obklopená Národným parkom Veľká Fatra a Národným parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Sedliacka drevenica sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Sedliacka drevenica má celkové hodnotenie 9,4. Pre Dovolenkový dom Sedliacka drevenica momentálne evidujeme 43 recenzií.

Penzión Poľana

9,3

Penzión Poľana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Poľana. Penzión Poľana sa nachádza v Liptovskej Osade, medzi Nízkymi Tatrami a Veľkou Fatrou. Ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a wellness centrum. Ubytovanie Penzión Poľana sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Poľana má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión Poľana momentálne evidujeme 100 recenzií.

Privát Lujza

9,1

Privát Lujza

Ubytovanie (Penzión) Privát Lujza. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené TV a kuchynkou. K dispozícii je súkromná kúpeľňa, bezplatné Wi-Fi aj mikrovlnná rúra. Ubytovanie Privát Lujza sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Lujza má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Privát Lujza momentálne evidujeme 100 recenzií.

Penzion Vasilko

9,1

Penzion Vasilko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vasilko. Penzión Vasilko, obklopený územím Národného parku Nízke Tatry, sa nachádza v dedinke Liptovská Osada. Ubytovanie Penzion Vasilko sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Vasilko má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzion Vasilko momentálne evidujeme 45 recenzií.

STOP&RELAX Apartment

9,1

STOP&RELAX Apartment

Ubytovanie (Apartmán) STOP&RELAX Apartment. Ubytovanie STOP&RELAX Apartment sa nachádza v Liptovskej Osade v Žilinskom kraji a má terasu a výhľad na hory. Ubytovanie STOP&RELAX Apartment sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj).

Liptovská drevenica, Liptovská Osada

8,8

Liptovská drevenica, Liptovská Osada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Liptovská drevenica, Liptovská Osada. Liptovská drevenica, Liptovská Osada ponúka ubytovanie so záhradou v obci Liptovská Osada v Žilinskom kraji. Ubytovanie Liptovská drevenica, Liptovská Osada sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Liptovská drevenica, Liptovská Osada má celkové hodnotenie 8,8. Pre Dovolenkový dom Liptovská drevenica, Liptovská Osada momentálne evidujeme 6 recenzií.

Rezort Gothal Chalupy

8,7

Rezort Gothal Chalupy

Ubytovanie (Chata v prírode) Rezort Gothal Chalupy. Gothal Chalupy ponúka ubytovanie v multifunkčnom areáli s rôznymi športovými a relaxačnými aktivitami, ktoré sú k dispozícii v susednom vodnom svete. Ubytovanie Rezort Gothal Chalupy sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Rezort Gothal Chalupy má celkové hodnotenie 8,7. Pre Chata v prírode Rezort Gothal Chalupy momentálne evidujeme 85 recenzií.

Privat Silvan

8,4

Privat Silvan

Ubytovanie (Penzión) Privat Silvan. Penzión Privat Silvan sa nachádza v obci Liptovská Osada. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a terasu. Ubytovanie Privat Silvan sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Silvan má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Privat Silvan momentálne evidujeme 5 recenzií.

Turistická Ubytovňa Osada

8,2

Turistická Ubytovňa Osada

Ubytovanie (Penzión) Turistická Ubytovňa Osada. Turistická Ubytovňa Osada sa nachádza v Liptovskej Osade a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Turistická Ubytovňa Osada sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Turistická Ubytovňa Osada má celkové hodnotenie 8,2. Pre Penzión Turistická Ubytovňa Osada momentálne evidujeme 106 recenzií.

Hotel Korytnica

6,8

Hotel Korytnica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Korytnica. Hotel Korytnica sa nachádza v Liptovskej Osade a ponúka 3 ubytovacie jednotky so súkromným balkónom. Trojhviezdičkový hotel má reštauráciu. Ubytovanie Hotel Korytnica sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa pod skalou

Chalupa pod skalou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa pod skalou. Chalupa pod skalou sa nachádza v obci Liptovská Osada. Na mieste môžete využívať záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa pod skalou sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion HACIENDA

Penzion HACIENDA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion HACIENDA. Penzión HACIENDA sa nachádza v Liptovskej Osade. Ponúka saunu a terasu. Súčasťou apartmánu je obývacia izba s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Penzion HACIENDA sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Penzion HACIENDA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Holiday home Liptovska Osada

Holiday home Liptovska Osada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Liptovska Osada. Holiday home Liptovska Osada is set in Liptovská Osada. The accommodation is 45 km from Liptovský Ján. Ubytovanie Holiday home Liptovska Osada sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home Liptovska Osada nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa Matej

Chalupa Matej

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Matej. Chalupa Matej sa nachádza v Liptovskej Osade a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Chalupa Matej sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Chalupa Matej nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Misko

Chata Misko

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Misko. Located in Liptovská Osada, Chata Misko offers accommodation with a flat-screen TV. Complimentary WiFi is provided. The country house offers a terrace. Ubytovanie Chata Misko sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Daniela

Chata Daniela

Ubytovanie (Privát) Chata Daniela. Chata Daniela sa nachádza v Liptovskej Osade, 45 km od Liptovského Jána. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata Daniela sa nachádza v meste Liptovská Osada (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Privát Chata Daniela nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Liptovská Osada

Mesto Liptovská Osada sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Osada.