Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Porúbka

V meste Liptovská Porúbka (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Porúbka

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Porúbka

Zrub Liptovec

9,8

Zrub Liptovec

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Liptovec. Zrub Liptovec sa nachádza v Liptovskej Porúbke a ponúka vírivku. Táto horská chata má bezplatné súkromné parkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Zrub Liptovec sa nachádza v meste Liptovská Porúbka (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Villa Maria

8,9

Privat Villa Maria

Ubytovanie (Apartmány) Privat Villa Maria. Ubytovanie Privat Villa Maria s príslušenstvom na grilovanie a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v Liptovskej Porúbke, 47 km od Popradu. Ubytovanie Privat Villa Maria sa nachádza v meste Liptovská Porúbka (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Villa Maria má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Privat Villa Maria momentálne evidujeme 53 recenzií.

Chata na Liptove

Chata na Liptove

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na Liptove. Chata na Liptove so záhradou sa nachádza v Liptovskej Porúbke v Žilinskom kraji. Využívať môžete bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata na Liptove sa nachádza v meste Liptovská Porúbka (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovská Porúbka

Mesto Liptovská Porúbka sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Porúbka.