Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Štiavnica

V meste Liptovská Štiavnica (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Štiavnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Štiavnica

Chalúpkovo

9,8

Chalúpkovo

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalúpkovo. Chalúpkovo je komplex drevených chát v Liptovskej Štiavnici, vzdialený 5 km od lyžiarskeho strediska Ružomberok. Ubytovanie Chalúpkovo sa nachádza v meste Liptovská Štiavnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalúpkovo má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkové domy Chalúpkovo momentálne evidujeme 22 recenzií.

Chata Zlata

9,7

Chata Zlata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zlata. Chata Zlata sa nachádza v Liptovskej Štiavnici a okrem záhrady, baru a spoločenskej miestnosti ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do... Ubytovanie Chata Zlata sa nachádza v meste Liptovská Štiavnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Zlata má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Chata Zlata momentálne evidujeme 6 recenzií.

Resort Chalupkovo

Resort Chalupkovo

Ubytovanie (Vily) Resort Chalupkovo. Set in Liptovská Štiavnica, Resort Chalupkovo offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Resort Chalupkovo sa nachádza v meste Liptovská Štiavnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovská Štiavnica

Mesto Liptovská Štiavnica sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Štiavnica.