Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Teplá

V meste Liptovská Teplá (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovská Teplá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovská Teplá

Privát Samuel

9,7

Privát Samuel

Ubytovanie (Privát) Privát Samuel. Privát Samuel sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji, 1.5 km od aquparku Gino Paradise Bešeňová. Ponúka možnosť grilovania a predaj skipasov. Ubytovanie Privát Samuel sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Samuel má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát Privát Samuel momentálne evidujeme 29 recenzií.

Chalupa Kucbel

9,6

Chalupa Kucbel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Kucbel. Chalupa Kucbel sa nachádza v malej obci Liptovská Teplá na malebnom Liptove, 8 km od Ružomberka a 3,5 km od termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Chalupa Kucbel sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa Kucbel má celkové hodnotenie 9,6. Pre Dovolenkový dom Chalupa Kucbel momentálne evidujeme 70 recenzií.

Penzión Family

9,6

Penzión Family

Ubytovanie (Penzión) Penzión Family. Penzión Family sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka záhradu a gril. K dispozícii máte terasu a spoločný salónik. Ubytovanie Penzión Family sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Family má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión Family momentálne evidujeme 12 recenzií.

Liptovský mlyn

9,6

Liptovský mlyn

Ubytovanie (Penzión) Liptovský mlyn. Ubytovacie zariadenie Liptovský mlyn sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Liptovský mlyn sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Adam

9,5

Apartmány Adam

Ubytovanie Apartmány Adam. Apartmány Adam features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Liptovská Teplá, 22 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Apartmány Adam sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Pod Vrskom

9,3

Privat Pod Vrskom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Privat Pod Vrskom. Privat Pod Vrskom sa nachádza v obci Potok, len 1 km od Bešeňovej. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné WiFi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Privat Pod Vrskom sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Pod Vrskom má celkové hodnotenie 9,3. Pre Vidiecky dom Privat Pod Vrskom momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmány Anna

9,2

Apartmány Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Anna. Apartmány Anna sa nachádzajú v obci Liptovská Teplá a ponúkajú priestrannú záhradu s terasou a grilom. Liptovská Mara je vzdialená 5 minút jazdy autom. Ubytovanie Apartmány Anna sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Anna má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmány Apartmány Anna momentálne evidujeme 118 recenzií.

Ubytovanie Zuzana

9,1

Ubytovanie Zuzana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytovanie Zuzana. Ubytovanie Zuzana sa nachádza v Liptovskej Teplej. V okolí sa možno venovať lyžovaniu. Ubytovanie Ubytovanie Zuzana sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Zuzana má celkové hodnotenie 9,1. Pre Bed and breakfast Ubytovanie Zuzana momentálne evidujeme 43 recenzií.

Rekreačný dom Polónyi

9

Rekreačný dom Polónyi

Ubytovanie (Apartmány) Rekreačný dom Polónyi. Apartmány Rekreačný dom Polónyi ponúkajú ubytovanie v obci Liptovská Teplá. Využívať v nich môžete kuchynku i gril. Deti sa zabavia na detskom ihrisku. Ubytovanie Rekreačný dom Polónyi sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rekreačný dom Polónyi má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Rekreačný dom Polónyi momentálne evidujeme 33 recenzií.

Privát Karol

8,9

Privát Karol

Ubytovanie (Apartmány) Privát Karol. Privát Karol ponúka ubytovanie so záhradou v obci Liptovská Teplá, 2,7 km od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Privát Karol sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Karol má celkové hodnotenie 8,9. Pre Apartmány Privát Karol momentálne evidujeme 30 recenzií.

Penzion za mlynom

8,8

Penzion za mlynom

Ubytovanie (Penzión) Penzion za mlynom. Penzión za mlynom sa nachádza v obci Liptovská Teplá na Liptove, len 2 minúty od rekreačného strediska Gino Paradise Bešeňová a 15 minút od aquaparku... Ubytovanie Penzion za mlynom sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion za mlynom má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion za mlynom momentálne evidujeme 123 recenzií.

Apartman Ola

8,6

Apartman Ola

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ola. Apartmán Ola sa nachádza v Bešeňovej, 200 metrov od vodného parku Bešeňová, 1,6 km od Thermal parku Bešeňová a 9 km od archeologického parku Havránok. Ubytovanie Apartman Ola sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartman Ola má celkové hodnotenie 8,6. Pre Apartmán Apartman Ola momentálne evidujeme 20 recenzií.

Penzion Motyl

8,4

Penzion Motyl

Ubytovanie (Penzión) Penzion Motyl. Penzión Motýľ sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovská Teplá. Ubytovanie Penzion Motyl sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Motyl má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Motyl momentálne evidujeme 90 recenzií.

Vila pri Váhu

8,3

Vila pri Váhu

Ubytovanie (Penzión) Vila pri Váhu. Vila pri Váhu sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka vám bezplatné Wi-Fi. Patrí k nej reštaurácia, záhrada a terasa. Ubytovanie Vila pri Váhu sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila pri Váhu má celkové hodnotenie 8,3. Pre Penzión Vila pri Váhu momentálne evidujeme 50 recenzií.

Rodinný dom 152

8

Rodinný dom 152

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinný dom 152. Ubytovacie zariadenie Rodinný dom 152 sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji a má záhradu. Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 45 km. Ubytovanie Rodinný dom 152 sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Modrý Domček

7,4

Modrý Domček

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Modrý Domček. Modrý Domček sa nachádza v Liptovskej Teplej. Hostia môžu využívať gril a v blízkom okolí sa môžu venovať pešej turistike. Ubytovanie Modrý Domček sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Modrý Domček má celkové hodnotenie 7,4. Pre Dovolenkové domy Modrý Domček momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartman 307

6,4

Apartman 307

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 307. Apartmán Včielka3 sa nachádza v Bešeňovej, 8 km od Archeologického parku Havránok a 1 km od Termálneho parku Bešeňová. Ubytovanie Apartman 307 sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Viera

Privát Viera

Ubytovanie (Apartmán) Privát Viera. Offering free WiFi and mountain views, Privát Viera is an accommodation set in Liptovská Teplá. Ubytovanie Privát Viera sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Helena

Apartmán Helena

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Helena. Apartmán Helena is set in Liptovská Teplá and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartmán Helena sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

DOMKY U rieky

DOMKY U rieky

Ubytovanie (Dovolenkové domy) DOMKY U rieky. Located in Liptovská Teplá, 44 km from Banská Bystrica, DOMKY U rieky provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie DOMKY U rieky sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová. Apartmán COLOURS sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka reštauráciu. Apartmán má výhľad do záhrady a je vzdialený 23 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Lucia

Apartment Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucia. Ubytovacie zariadenie Apartment Lucia sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Apartment Lucia sa nachádza v meste Liptovská Teplá (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovská Teplá

Mesto Liptovská Teplá sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Liptovská Teplá.