Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovské Matiašovce

V meste Liptovské Matiašovce (Slovensko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovské Matiašovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovské Matiašovce

Tiny house in heart of Liptov

10

Tiny house in heart of Liptov

Ubytovanie (Apartmány) Tiny house in heart of Liptov. Ubytovacie zariadenie Tiny house in heart of Liptov sa nachádza v obci Liptovské Matiašovce a ponúka súkromný bazén a výhľad na hory. Ubytovanie Tiny house in heart of Liptov sa nachádza v meste Liptovské Matiašovce (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Zuma

Apartmán Zuma

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Zuma. Apartmán Zuma is situated in Liptovské Matiašovce and offers a shared lounge. The property has garden views and is 15 km from Liptovský Mikuláš. Ubytovanie Apartmán Zuma sa nachádza v meste Liptovské Matiašovce (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Apartmán Zuma nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Villa S. Gallen

Villa S. Gallen

Ubytovanie (Apartmány) Villa S. Gallen. Ubytovanie Villa S. Gallen sa nachádza v obci Liptovské Matiašovce a ponúka výhľad na hory a terasu. Ubytovanie Villa S. Gallen sa nachádza v meste Liptovské Matiašovce (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovské Matiašovce

Mesto Liptovské Matiašovce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Liptovské Matiašovce.