Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovské Revúce

V meste Liptovské Revúce (Slovensko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovské Revúce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovské Revúce

Wellness privát Štyri Lipy

9,8

Wellness privát Štyri Lipy

Ubytovanie (Chata v prírode) Wellness privát Štyri Lipy. Ubytovacie zariadenie Štyri Lipy sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka wellness centrum, panoramatický výhľad, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie Wellness privát Štyri Lipy sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Wellness privát Štyri Lipy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Wellness privát Štyri Lipy momentálne evidujeme 124 recenzií.

Chata Dolinka

9,5

Chata Dolinka

Ubytovanie Chata Dolinka. Offering a garden and garden view, Chata Dolinka is set in Liptovské Revúce, 49 km from Orava Castle and 20 km from Vlkolinec Village. Ubytovanie Chata Dolinka sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Soltis

9,5

Penzion Soltis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Soltis. Penzión Soltis sa nachádza v obci Liptovske Revuce, 800 metrov od centra obce Liptovske Revuce a ponúka množstvo zariadení vrátane sezónneho vonkajšieho... Ubytovanie Penzion Soltis sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Soltis má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Soltis momentálne evidujeme 114 recenzií.

Wili Hunter

9,5

Wili Hunter

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wili Hunter. Ubytovacie zariadenie Wili Hunter sa nachádza uprostred národného parku Veľká Fatra, 1 km od lyžiarskeho strediska Park Snow v Liptovských Revúcach. Ubytovanie Wili Hunter sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Wili Hunter má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Wili Hunter momentálne evidujeme 31 recenzií.

Domček u Milana

9,2

Domček u Milana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Milana. Dovolenkový dom Domček u Milana sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 18 km od lyžiarskeho strediska Donovaly. Ubytovanie Domček u Milana sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Domček u Milana má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Domček u Milana momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chalupa Liptovské Revúce 84

9

Chalupa Liptovské Revúce 84

Ubytovanie (Vily) Chalupa Liptovské Revúce 84. Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v obci Liptovské Revúce. Ubytovanie Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa Liptovské Revúce 84 má celkové hodnotenie 9. Pre Vily Chalupa Liptovské Revúce 84 momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chata Horec

8,5

Chata Horec

Ubytovanie (Penzión) Chata Horec. Chata Horec sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 20 km od lyžiarskeho areálu Donovaly - Liptovské Revúce. Ponúka ubytovanie s reštauráciou. Ubytovanie Chata Horec sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Horec má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Chata Horec momentálne evidujeme 75 recenzií.

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

8,4

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

Ubytovanie (Penzión) Čierny kameň - penzión a reštaurácia. Ubytovanie Čierny kameň – penzión a reštaurácia sa nachádza v Liptovských Revúcach a ponúka bezplatné bicykle, bar a reštauráciu. Ubytovanie Čierny kameň - penzión a reštaurácia sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Čierny kameň - penzión a reštaurácia má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Čierny kameň - penzión a reštaurácia momentálne evidujeme 112 recenzií.

Chalupa Praženica

Chalupa Praženica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Praženica. Ubytovacie zariadenie Chalupa Praženica sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Nachádza sa 26 km od... Ubytovanie Chalupa Praženica sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Enjoy Wellness & Fun

Chata Enjoy Wellness & Fun

Ubytovanie Chata Enjoy Wellness & Fun. Boasting a garden, private pool and pool views, Chata Enjoy Wellness & Fun is situated in Liptovské Revúce. Ubytovanie Chata Enjoy Wellness & Fun sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Rekreačný dom za Potokom

Rekreačný dom za Potokom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom za Potokom. Situated in Strednia Revúca in the Žilinský kraj region, Rekreačný dom za Potokom has a terrace and garden views. Ubytovanie Rekreačný dom za Potokom sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Jakuba. Chalupa u Jakuba sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa u Jakuba sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Pohoda

Chata Pohoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pohoda. Toto ubytovacie zariadenie so záhradou sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji, 25 km od Martina. Ubytovanie Chata Pohoda sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Pohoda nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Slnečný dom

Slnečný dom

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Slnečný dom. Set in Liptovské Revúce in the Žilinský kraj region, Slnečný dom has a balcony and mountain views. Ubytovanie Slnečný dom sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovské Revúce

Mesto Liptovské Revúce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Liptovské Revúce.