Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovské Revúce

V meste Liptovské Revúce (Slovensko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovské Revúce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovské Revúce

Wellness privát Štyri Lipy

9,8

Wellness privát Štyri Lipy

Ubytovanie (Chata v prírode) Wellness privát Štyri Lipy. Ubytovacie zariadenie Štyri Lipy sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka wellness centrum, panoramatický výhľad, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie Wellness privát Štyri Lipy sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness privát Štyri Lipy má celkové hodnotenie 9,8. Pre Chata v prírode Wellness privát Štyri Lipy momentálne evidujeme 124 recenzií.

Penzion Soltis

9,5

Penzion Soltis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Soltis. Penzión Soltis sa nachádza v obci Liptovske Revuce, 800 metrov od centra obce Liptovske Revuce a ponúka množstvo zariadení vrátane sezónneho vonkajšieho... Ubytovanie Penzion Soltis sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Soltis má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Soltis momentálne evidujeme 114 recenzií.

Wili Hunter

9,5

Wili Hunter

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wili Hunter. Ubytovacie zariadenie Wili Hunter sa nachádza uprostred národného parku Veľká Fatra, 1 km od lyžiarskeho strediska Park Snow v Liptovských Revúcach. Ubytovanie Wili Hunter sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wili Hunter má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkové domy Wili Hunter momentálne evidujeme 31 recenzií.

Domček u Milana

9,2

Domček u Milana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Milana. Dovolenkový dom Domček u Milana sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 18 km od lyžiarskeho strediska Donovaly. Ubytovanie Domček u Milana sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Domček u Milana má celkové hodnotenie 9,2. Pre Dovolenkový dom Domček u Milana momentálne evidujeme 21 recenzií.

Chalupa Liptovské Revúce 84

9

Chalupa Liptovské Revúce 84

Ubytovanie (Vily) Chalupa Liptovské Revúce 84. Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v obci Liptovské Revúce. Ubytovanie Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 245 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chalupa Liptovské Revúce 84 má celkové hodnotenie 9. Pre Vily Chalupa Liptovské Revúce 84 momentálne evidujeme 11 recenzií.

Chata Horec

8,5

Chata Horec

Ubytovanie (Penzión) Chata Horec. Chata Horec sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 20 km od lyžiarskeho areálu Donovaly - Liptovské Revúce. Ponúka ubytovanie s reštauráciou. Ubytovanie Chata Horec sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Horec má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Chata Horec momentálne evidujeme 75 recenzií.

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

8,4

Čierny kameň - penzión a reštaurácia

Ubytovanie (Penzión) Čierny kameň - penzión a reštaurácia. Ubytovanie Čierny kameň – penzión a reštaurácia sa nachádza v Liptovských Revúcach a ponúka bezplatné bicykle, bar a reštauráciu. Ubytovanie Čierny kameň - penzión a reštaurácia sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Čierny kameň - penzión a reštaurácia má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Čierny kameň - penzión a reštaurácia momentálne evidujeme 112 recenzií.

Chalupa Praženica

Chalupa Praženica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Praženica. Ubytovacie zariadenie Chalupa Praženica sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Nachádza sa 26 km od... Ubytovanie Chalupa Praženica sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata u Lazov

Chata u Lazov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata u Lazov. Chata u Lazov sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 23 km od Donovál. Ponúka ubytovanie s výhľadom na hory a grilom. Ubytovanie Chata u Lazov sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Chata v prírode Chata u Lazov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Drevenica DENISA

Drevenica DENISA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica DENISA. Boasting free bikes, a garden, and a shared lounge, Drevenica DENISA offers accommodation in Liptovské Revúce with free WiFi and garden views. Ubytovanie Drevenica DENISA sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Drevenica DENISA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Pohoda

Chata Pohoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pohoda. Toto ubytovacie zariadenie so záhradou sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji, 25 km od Martina. Ubytovanie Chata Pohoda sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Pohoda nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Jakuba. Chalupa u Jakuba sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa u Jakuba sa nachádza v meste Liptovské Revúce (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Liptovské Revúce

Mesto Liptovské Revúce sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Liptovské Revúce.