Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Hrádok

V meste Liptovský Hrádok (Slovensko) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovský Hrádok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovský Hrádok

Chata Hrádok

9,8

Chata Hrádok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Hrádok. Chata Hrádok sa nachádza v Liptovskom Hrádku 2,1 km od Liptovského hradu. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Hrádok sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Hrádok má celkové hodnotenie 9,8. Pre Dovolenkový dom Chata Hrádok momentálne evidujeme 14 recenzií.

Holiday Home Liptovský Peter

9,7

Holiday Home Liptovský Peter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Liptovský Peter. Ubytovanie Holiday Home Liptovský Peter je situované v Liptovskom Hrádku neďaleko Liptovského hradu. Ubytovanie Holiday Home Liptovský Peter sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday Home Liptovský Peter má celkové hodnotenie 9,7. Pre Dovolenkový dom Holiday Home Liptovský Peter momentálne evidujeme 37 recenzií.

Magic Liptov Apartment

9,7

Magic Liptov Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Magic Liptov Apartment. Apartmán Magic Liptov sa nachádza v Liptovskom Hrádku v Žilinskom kraji. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi a výhľad na rieku a mesto. Ubytovanie Magic Liptov Apartment sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Magic Liptov Apartment má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Magic Liptov Apartment momentálne evidujeme 34 recenzií.

Privát Prima

9,5

Privát Prima

Ubytovanie (Privát) Privát Prima. Ubytovacie zariadenie Privát Prima sa nachádza v meste Liptovský Hrádok 1 km od lyžiarskeho strediska Jánska Dolina a ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Privát Prima sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Prima má celkové hodnotenie 9,5. Pre Privát Privát Prima momentálne evidujeme 26 recenzií.

Apartmán pri Belej

9,2

Apartmán pri Belej

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pri Belej. Apartmán pri Belej s výhľadom do záhrady sa nachádza necelý 1 km od Liptovského hradu a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartmán pri Belej sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Chateau GrandCastle

9,2

Chateau GrandCastle

Ubytovanie (Hotel) Chateau GrandCastle. Bohatá história hotela Grand Castle a hradu v meste Liptovský Hrádok navodzuje čarovný pocit, že ste pozvaní k príjemnému pobytu v tomto nádhernom a... Ubytovanie Chateau GrandCastle sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chateau GrandCastle má celkové hodnotenie 9,2. Pre Hotel Chateau GrandCastle momentálne evidujeme 154 recenzií.

Apartmán Hodor

9,2

Apartmán Hodor

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hodor. Apartmán Hodor sa nachádza v Liptovskom Hrádku, 3,3 km od Liptovského hradu a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Hodor sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmán Hodor má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmán Apartmán Hodor momentálne evidujeme 11 recenzií.

Ubytovanie pri hrade

9,2

Ubytovanie pri hrade

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie pri hrade. Ubytovanie pri hrade sa nachádza v Liptovskom Hrádku, 400 metrov od Liptovského hradu. Personál na mieste vám zabezpečí dopravu na letisko. Ubytovanie Ubytovanie pri hrade sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie pri hrade má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Ubytovanie pri hrade momentálne evidujeme 15 recenzií.

Private house in Liptovsky Hradok

9,1

Private house in Liptovsky Hradok

Ubytovanie (Apartmán) Private house in Liptovsky Hradok. Private house in Liptovsky Hradok sa nachádza v Liptovskom Hrádku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 2,2 km od Liptovského hradu. Ubytovanie Private house in Liptovsky Hradok sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

2-iz. byt v tichej lokalite s bezplatným parkovaním

9,1

2-iz. byt v tichej lokalite s bezplatným parkovaním

Ubytovanie 2-iz. byt v tichej lokalite s bezplatným parkovaním. Offering quiet street views, 2-iz. Byt v tichej lokalite s bezplatným parkovaním is an accommodation set in Liptovský Hrádok, 21 km from Demanovská Ice... Ubytovanie 2-iz. byt v tichej lokalite s bezplatným parkovaním sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Liptov

9,1

Apartment Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liptov. Apartmán Liptov sa nachádza v Liptovskom Hrádku, len 20 minút chôdze od hradu Liptovský Hrádok. Ubytovanie Apartment Liptov sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartment Liptov má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartment Liptov momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmány Kapado

9

Apartmány Kapado

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Kapado. Ubytovacie zariadenie Apartmány Kapado ponúka apartmány vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou v centre Liptovského... Ubytovanie Apartmány Kapado sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Kapado má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmán Apartmány Kapado momentálne evidujeme 109 recenzií.

Pri Hrade

9

Pri Hrade

Ubytovanie (Apartmán) Pri Hrade. Apartmán Pri Hrade sa nachádza v Liptovskom Hrádku. Ubytovanie so záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 300 metrov od Liptovského hradu. Ubytovanie Pri Hrade sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Privát Tibo

8,9

Privát Tibo

Ubytovanie (Privát) Privát Tibo. Privát Tibo sa nachádza v obci Uhorská Ves, 5 km od Liptovského Mikuláša a 22 km od lyžiarskeho areálu Jasná. Ubytovanie Privát Tibo sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát Tibo má celkové hodnotenie 8,9. Pre Privát Privát Tibo momentálne evidujeme 42 recenzií.

Private house in Lipt. Hradok 2

8,9

Private house in Lipt. Hradok 2

Ubytovanie (Apartmán) Private house in Lipt. Hradok 2. Ubytovacie zariadenie Private house in Lipt sa nachádza v Liptovskom Hrádku, len 2,2 km od Liptovského hradu. Ponúka gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Private house in Lipt. Hradok 2 sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

F - Team Hotel

8,6

F - Team Hotel

Ubytovanie (Hotel) F - Team Hotel. Hotel F - Team sa nachádza na brehu rieky Belá v Liptovskom Hrádku, na úpätí Nízkych Tatrier, a ponúka moderné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie F - Team Hotel sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie F - Team Hotel má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel F - Team Hotel momentálne evidujeme 378 recenzií.

Penzion pod Krivanom

8,6

Penzion pod Krivanom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Krivanom. Penzión pod Kriváňom sa nachádza v malebnej dedinke Dovalovo v Liptovskej kotline a naskytá sa z neho výhľad na Tatranský národný park. Ubytovanie Penzion pod Krivanom sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion pod Krivanom má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Penzion pod Krivanom momentálne evidujeme 282 recenzií.

Sofi House

8,4

Sofi House

Ubytovanie (Apartmán) Sofi House. Apartmán Sofi House sa nachádza v Liptovskom Hrádku, 2 km od Liptovského hradu. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Sofi House sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Sofi House má celkové hodnotenie 8,4. Pre Apartmán Sofi House momentálne evidujeme 29 recenzií.

Penzión Relax

8,4

Penzión Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzión Relax. Penzión Relax sa nachádza pri vstupe do Jánskej doliny, v obci Podtureň, 3 minúty jazdy autom od Liptovského Hrádku. Ubytovanie Penzión Relax sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Relax má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzión Relax momentálne evidujeme 245 recenzií.

Chata Renata

8,2

Chata Renata

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Renata. Chata Renata sa nachádza neďaleko obce Podbanské a ponúka príslušenstvo na grilovanie a terasu. Ubytovanie Chata Renata sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Chata Renata má celkové hodnotenie 8,2. Pre Chata v prírode Chata Renata momentálne evidujeme 16 recenzií.

Hýbadlo

8,1

Hýbadlo

Ubytovanie (Motel) Hýbadlo. Ubytovacie zariadenie Hýbadlo sa nachádza v Liptovskom Hrádku, v budove z roku 1980, 1,8 km od zámku Liptov a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Hýbadlo sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hýbadlo má celkové hodnotenie 8,1. Pre Motel Hýbadlo momentálne evidujeme 29 recenzií.

Dubáčik Dovalovo

8

Dubáčik Dovalovo

Ubytovanie Dubáčik Dovalovo. Set in Liptovský Hrádok and only 24 km from Aquapark Tatralandia, Dubáčik Dovalovo offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Dubáčik Dovalovo sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

7 Star Wishes

8

7 Star Wishes

Ubytovanie (Penzión) 7 Star Wishes. Penzión 7 Star Wishes sa nachádza v blízkosti Vysokých Tatier. Ponúka bezplatné Wi-Fi a parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie 7 Star Wishes sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie 7 Star Wishes má celkové hodnotenie 8. Pre Penzión 7 Star Wishes momentálne evidujeme 49 recenzií.

Hotel Borova Sihot

7,9

Hotel Borova Sihot

Ubytovanie (Rezort) Hotel Borova Sihot. Hotel Borová Sihoť leží na úpätí Nízkych Tatier, 1 km od Liptovského Hrádku. Tento hotel má terasu a veľkú záhradu s 2 detskými ihriskami. Ubytovanie Hotel Borova Sihot sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Borova Sihot má celkové hodnotenie 7,9. Pre Rezort Hotel Borova Sihot momentálne evidujeme 146 recenzií.

Privat Libuša

7,5

Privat Libuša

Ubytovanie (Privát) Privat Libuša. Ubytovacie zariadenie Privát Libuša sa nachádza v obci Liptovský Hrádok, 2 km od Liptovského hradu. Ubytovanie Privat Libuša sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Libuša má celkové hodnotenie 7,5. Pre Privát Privat Libuša momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmán č. 2 Haliganda***

Apartmán č. 2 Haliganda***

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán č. 2 Haliganda***. Apartmán č. 2 Haliganda*** ponúka ubytovanie v Liptovskom Hrádku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán č. 2 Haliganda*** sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Anna Liptov

Privat Anna Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Privat Anna Liptov. Located in Liptovský Hrádok, 2 km from Liptov Castle, Privat Anna Liptov provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared... Ubytovanie Privat Anna Liptov sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Privat Anna Liptov nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Laurinka

Chata Laurinka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Laurinka. Chata Laurinka sa nachádza 300 metrov od Liptovského Hrádku a ponúka spoločenskú miestnosť, spoločnú kuchyňu a záhradu. Ubytovanie Chata Laurinka sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment by the Castle

Apartment by the Castle

Ubytovanie (Apartmán) Apartment by the Castle. Apartmán pri hrade sa nachádza vo vzdialenosti len 30 minút jazdy od lyžiarskych stredísk Jasná a Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartment by the Castle sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Apartmán Apartment by the Castle nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán č.1 Haliganda***

Apartmán č.1 Haliganda***

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán č.1 Haliganda***. Ubytovacie zariadenie Apartmán č.1 Haliganda*** sa nachádza v Liptovskom Hrádku, 1,7 km od Liptovského hradu. Ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku. Ubytovanie Apartmán č.1 Haliganda*** sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments in Liptovsky Hradok

Apartments in Liptovsky Hradok

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Liptovsky Hradok. Apartments in Liptovsky Hradok provides accommodation with a kitchen, located in Liptovský Hrádok. Free WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments in Liptovsky Hradok sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček v záhrade

Domček v záhrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček v záhrade. Ubytovanie Domček v záhrade sa nachádza v Liptovskom Hrádku. Hrad Liptov je vzdialený 1.4 km a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Domček v záhrade sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Veľký Apartmán 2-4 osôb v srdci Tatier.

Veľký Apartmán 2-4 osôb v srdci Tatier.

Ubytovanie Veľký Apartmán 2-4 osôb v srdci Tatier.. Set in Liptovský Hrádok in the Žilinský kraj region, Veľký Apartmán 2-4 osôb v srdci Tatier. Features a balcony. Ubytovanie Veľký Apartmán 2-4 osôb v srdci Tatier. sa nachádza v meste Liptovský Hrádok (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovský Hrádok

Mesto Liptovský Hrádok sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Liptovský Hrádok.