Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Michal

V meste Liptovský Michal (Slovensko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovský Michal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovský Michal

Apartmány Anna

9,4

Apartmány Anna

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Anna. Apartmány Anna sa nachádzajú v obci Liptovský Michal a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónny vonkajší bazén a záhradu. Ubytovanie Apartmány Anna sa nachádza v meste Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Anna má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Anna momentálne evidujeme 14 recenzií.

Privat Monika

9,3

Privat Monika

Ubytovanie (Privát) Privat Monika. Ubytovacie zariadenie Privat Monika sa nachádza v obci Liptovský Michal a ponúka gril, záhradu a terasu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a spoločný... Ubytovanie Privat Monika sa nachádza v meste Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Monika má celkové hodnotenie 9,3. Pre Privát Privat Monika momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie Patrícia

8,8

Ubytovanie Patrícia

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Patrícia. Ubytovanie Patrícia s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v Liptovskom Michale v Žilinskom kraji. Ubytovanie Ubytovanie Patrícia sa nachádza v meste Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Ubytovanie Patrícia má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmán Ubytovanie Patrícia momentálne evidujeme 9 recenzií.

Villa Kiapeš

Villa Kiapeš

Ubytovanie (Penzión) Villa Kiapeš. Ubytovacie zariadenie Villa Kiapeš sa nachádza v obci Liptovský Michal a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Villa Kiapeš sa nachádza v meste Liptovský Michal (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Villa Kiapeš nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Liptovský Michal

Mesto Liptovský Michal sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Liptovský Michal.