Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Mikuláš Demänová

V meste Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Liptovský Mikuláš Demänová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Liptovský Mikuláš Demänová

Panoráma Jasná

9,5

Panoráma Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Jasná. Apartmán Panoráma Jasná sa nachádza v Demänovej, 4 km od svahu v Pavčinej Lehote - Ski Žiarce. Ubytovanie Panoráma Jasná sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Panoráma Jasná má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Panoráma Jasná momentálne evidujeme 70 recenzií.

Demänova 238

9,5

Demänova 238

Ubytovanie (Apartmány) Demänova 238. Ubytovacie zariadenie Demänová 238 ponúka apartmány s vlastným stravovaním v obci Demänová, 10 minút jazdy autom od zjazdoviek a aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Demänova 238 sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Demänova 238 má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Demänova 238 momentálne evidujeme 157 recenzií.

Demänová Rezort

9,4

Demänová Rezort

Ubytovanie (Rezort) Demänová Rezort. Rezort sa nachádza 8 km od aquaparku Tatralandia a 9 km od Liptovskej Mary. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi, terasa a reštaurácia. Ubytovanie Demänová Rezort sa nachádza v meste (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday home Chopok

9,3

Holiday home Chopok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Chopok. Chata Chopok sa nachádza v priestoroch penziónu Dubo, uprostred Národného parku Nízke Tatry, v obci Demänová, ktorá je vzdialená 3 km od mesta Liptovský... Ubytovanie Holiday home Chopok sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Holiday home Chopok má celkové hodnotenie 9,3. Pre Dovolenkový dom Holiday home Chopok momentálne evidujeme 5 recenzií.

Chalet Otupné

Chalet Otupné

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Otupné. Featuring a spa bath, Chalet Otupné is situated in Liptovský Mikuláš – Demänová. Ubytovanie Chalet Otupné sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš Demänová (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie v meste Liptovský Mikuláš Demänová

Mesto Liptovský Mikuláš Demänová sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Liptovský Mikuláš Demänová.