Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lišov

V meste Lišov (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lišov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lišov

Roubenka U Třeboně

9,1

Roubenka U Třeboně

Ubytovanie (Vidiecky dom) Roubenka U Třeboně. Situated in Domanín, Roubenka U Třeboně features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 41 km from Gmünd. Ubytovanie Roubenka U Třeboně sa nachádza v meste Lišov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Roubenka U Třeboně má celkové hodnotenie 9,1. Pre Vidiecky dom Roubenka U Třeboně momentálne evidujeme 35 recenzií.

Penzion Na Plácku

8,8

Penzion Na Plácku

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion Na Plácku. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Penzion Na Plácku provides accommodation in Lišov with free WiFi and garden views. Ubytovanie Penzion Na Plácku sa nachádza v meste Lišov (Česko - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Kolny

7,3

Penzion Kolny

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kolny. Situated in Lišov, Penzion Kolny has a garden, bar and free WiFi. The accommodation features room service, and organising tours for guests. Ubytovanie Penzion Kolny sa nachádza v meste Lišov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Kolny má celkové hodnotenie 7,3. Pre Penzión Penzion Kolny momentálne evidujeme 23 recenzií.

Relaxcentrum Mrkáček

6,8

Relaxcentrum Mrkáček

Ubytovanie (Hotel) Relaxcentrum Mrkáček. Relaxcentrum Mrkáček sa nachádza v obci Lišov, 13 km od centra Českých Budějovíc a ponúka saunu, vírivku, fitnescentrum, krytý tenisový kurt a bowling. Ubytovanie Relaxcentrum Mrkáček sa nachádza v meste Lišov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Relaxcentrum Mrkáček má celkové hodnotenie 6,8. Pre Hotel Relaxcentrum Mrkáček momentálne evidujeme 95 recenzií.

Penzion Rita

Penzion Rita

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rita. Located in Lišov, Penzion Rita provides air-conditioned rooms with free WiFi. The tour desk is available to assist guests in planning their days out. Ubytovanie Penzion Rita sa nachádza v meste Lišov (Česká republika - Juhočeský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Penzión Penzion Rita nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata u rybníka Dvořiště

Chata u rybníka Dvořiště

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u rybníka Dvořiště. Located in Třeboň in the South Bohemia region, Chata u rybníka Dvořiště has a terrace and lake views. Ubytovanie Chata u rybníka Dvořiště sa nachádza v meste Lišov (Česko - Juhočeský kraj).

Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467

Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467. Set in Lišov in the South Bohemia region, Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467 has a balcony. The accommodation is 44 km from Nové Hrady. Ubytovanie Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467 sa nachádza v meste Lišov (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Dovolenkový dom Holiday home in Lisov/Südböhmen 30467 nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Lišov

Mesto Lišov sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Lišov.